Aplikacije za mobilne - iOS, Android, Windows mobile

Instalirao sam danas cm 10.1 i super radi ne znam sto se svi zale na restartovanje telefona kada se meni citav dan nije uopste restartovao, sve je brzo i lepo. Takodje da pomenem ako neko naidje na problem sa instaliranjem custom rom-a, morate imati clockwork mod 6.0+

I ja koristim 10.1 pa jedno mesec dana, neverovatno iskustvo, sve radi kao podmazano…

Koristi li neko sem mene Slim Bean? Vlada mi preporucio ROM i nisam se pokajao. Izgleda onako futuristicki malo, ima mali milion opcija za podesavanja da bude svakom po volji a brz je kao metak.
Evo kako izgleda:

Pogledacu kakav je mada sam savrseno zadovoljan najnovijim cm-om.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Ja sam probao i nije mi se svideo, nekako mi premala ona podesavanja…

Evo jedna zanimljiva aplikacija Tapatalk. Ima za ios ne znam ima li za android.
Aplikacija sluzi za pracenje foruma. Ima i xbox republika. Mozete odabrati vise foruma i ulogovati se i stalno izlaze noviteti i sta ste pisali itd. Nije lose treba probati.

Hehe, svi znamo već za tapatalk :slight_smile: Ima i za android.

Imas i slicnu aplikaciju XBRmini, posebno za ovaj forum :slight_smile:

Tapatalk je daleko bolja aplikacija, steta sto nemaju verzije i za neke starije forume vec samo novije tipove…

Pa dobro nisam znao da vec svi znaju za programcic. Reko ajde da stavim. A xbrmini mi se ne svidja ni najmanje.

Haha, ja kada sam upalio settings u cm-u dobio sam nerdgasm :smiley:
Jednostavno volim da se igram i eksperimentisem, i da sve prilagodim sebi

Drugari,hitan odgovor potreban,ako je moguce… Moze li Srpski na androidu koji nije rootovan? Google kaze da ne moze. Dok je sestra na slavi,pokusam joj sredim…

Pa moze, odessamo u settings-languages i promenis na srpski

Izgleda da je to moguce samo na telefonima koji su radjeni bas za ovo trziste… Ovaj nije.
Sređeno. “Karbon” telefon! :slight_smile:
Moze lock!
Hahahahaha!