Asus BT400

Danas sam kupio mini adapter BT400 (slika u prilogu) u Gigatronu sa ciljem da igram Days Gone (PC) zavaljen na garnituri na mom 55" TV-u koristeci Series X kontroler. Moje pitanje je zasto cesto dobijam prekid signala kada sam na oko 3 metra od uredjaja (slika u prilogu- pozicija kucista/uredjaja oznacena crvenim kruzicem) iako u specifikacijama pise da je domet do 10 metara?? Na svaki minut-dva imam prekid

Imam isti adapter sa za istu svrhu.
Imao sam iste probleme onda sam uzeo samo jedan produzni USB kabl.
Izvukao sam kabl da bude sto blize meni i problem resen.
Ali lroblem ocito postoji.

1 Like

4.0 je to. Domet je do 10 metara ali zavisi od vise faktora. Mora bar da vidis taj adapter da bi signal bio bolji :slightly_smiling_face:

1 Like

To je golo g. Kinesko eto sta je to.
Ima domet 10m kao sto klima 12btu moze da ohladi stan od 100m2
Signal slab, mora da bude blize i bez ikakvih prepreka i smetnji izmedju da bi radilo ok.

Molim te preporuci mi takav neki kabl, jer nisam siguran da te najbolje razumem.

Usb nastavak. Jedan deo u komp a drugi povezes bluetooth i privuces kabl sebi.

1 Like

A sto si uzeo bluetooth on uvek ima neki lag cak i da ti ne prekida? Taj kontroler se moze povezati sa kompom sem preko bluetootha i putem wireless protokola xboxovog samo je potrebno da kupis adapter koji mislim da je oko hiljadu dinara.

Ovo je pravo resenje ako neces kabl, bluetooth je ocajan uvek lag neki postoji.

2 Likes

Da li su bas morale i noge u kadru? :smiley:

1 Like

Puka slucajnost sto pivo nije bilo na stolu. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Uz pivo ne bi primetio lag :joy:

1 Like

Ali PROĆ LI DANI.

Kakva je to verzija, hrvatska lokalizacija?

2 Likes

Zavisi, mozda je neki agresivan tip i razbio bi TV :smiley:

1 Like

Da. Fenomenalan prevod. Steta sto sve igre nemaju ovakav tretman. RDR2 sam povrsno razumeo jer nisam najbolji sa engleskim jezikom. Ma ja kad popijem mozes da me mazes na 'leb :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Mislim da su upravo ove muĆŸevne, dlakave noge problem prilikom bluetooth konekcije! :smiley:

uf, diskutabilno. Ako ne znaĆĄ engleski onda ti je prevod fenomenalan, ako znaĆĄ, rekao bih da je poprilično tuĆŸno uopĆĄte i gledati ovo mučenje od prevoda ! :smiley:

2 Likes

Prevod level:
image

12 Likes

Da li je neko od vas slao Negro bombone za US :joy::joy::joy::joy::joy:

3 Likes

Nesto mislim da ih ima tamo u mestima gde zivi veliki broj Srba, ali da se naravno ne prodaju pod tim imenom :grinning:

Čikago i “Negros Srbos” jelte ? :rofl:

1 Like

Jebem li ga :joy: nesto sam mislio da ima drugo ime ali nisam uspeo nista da pronadjemn​:sweat_smile: