Bad string error

Postovani,

Imam xbox 360 slim verziju, 4gb. Igre pokrecem sa eksternog hard diska. Ubacivao sam auroru preko eksternog usb-a na interni i posle toga kad startujem konzolu izbacuje mi bad string error, posto sam noob odneo sam konzolu u servis da bi sredili to i uradili update posto ne mogu da igram novije igre. Dobio sam odgovor da ne mogu da ga rese i da sistemski ne moze nista da se upise ili izbrise sa internog HDD - a. Ja sam uspeo da podignem konzolu sa usb stikom i da je koristim, ali nece da sacuva gameplay, a kad izvucem usb stick konzola nece da se startuje i izbacuje bad string error. Pa sam hteo da vas zamolim za pomoc kako da resim ovaj problem ili kome da se obratim da bi resio tu gresku, da mogu da sacuvam gameplay i da se odradi update zbog novijih naslova. Ja se izvinjavam ako sam ubacio neke nepotrebne detalje, noob sam, pa mi ne zamerite :slightly_smiling_face:

Najstrucniji ovde ti je mp007. On je zvanični serviser republike,ako on ne moze da ti resi problem,ne moze niko. Pisi mu na p.m ili sacekaj da se uloguje pa ce ti odgovoriti.