Banke u srbiji koje dozvoljavaju prenos novca na sajtove za "kocku"

Drugari, ajde mala pomoć…

Da li je neko uplaćivao novac na naloge sajtova kao što su pokerstars, bwin, ili bilo koji sajt za igre na sreću i klađenje?

Ja sam probao sa svojih računa u Findomestic i Telenor Banke da uplatim na pokerstars, ali me odbiju, pošto moje banke kao ne podržavaju kockanje…

Recite mi ako znate provereno koje banke dozvoljavaju da otvorim račun…
Hvala unapred…

Otvori Skrill nalog, i preko njega uplacujes pare za sve igre na srecu, svaka strana kladionica ti podrzava Skrill :beers:

Evo link: Online Wallet for Money Transfers & Online Payments | Skrill

Otvoren, ali na skrill kada prebacujes novac, moras da naznacis da li ces koristiti taj novac za kocku… Ukoliko oznacis da nije, a koristis ga u te svrhe, rizikujes da ti ga zaplene…

Ben there…

Pa ne vidim razlog zasto ne bis oznacio pravilno, zasto bi krivo oznacio?? Pa ako uplacujes za kocku, oznacis da novac ide na igre na srecu, ako uplacujes za nesto drugo oznacos da nije za kocku, i vojla , ne vidim nikakav problem.
Ja koristim Skrill za strane kladionice, odmah legne uplata i sto je naj bitnije isplata, dok preko bankovne kartice za isplatu nekada moras cekati i do 5 dana.

Skrill je majka za igre na srecu.

Pa da, ali kada ja hocu uplatim pare na skrill i naznacim da je za igre na srecu odbiju mi transakciju, jer opet banka ne dozvoljava…

A to je druga stvar…nije mi jasno zasto ti ne dozvoljava…

Prijateljski savet. Ako planiras da igras poker sa cca 50$/e, bolje idi u neki poker klub u gradu i igraj za stolom nego na pokerstarsu…tamo igras protiv amerikanaca kojima nije problem da puknu tih 50e, a u Srbiji su to da se ne lazemo velike pare i samim tim ces na blindove ispucati sve pare jer ti problem da petinu uloga ispratis pre flopa.
A ako odes u poker klub ovde to je skroz druga prica. Ja sam recimo usao sa 3000 izasao sa 16500…i to vecinu sam uzeo na blef…ljudi se boje da isprate pa makar to bilo 200din…amerikancu je 10$ nista…al srbinu znaci…eto covek na flopu digne 1000 din, ja podignem za jos 1000 on baci karte…
Ono sto hocu da ti kazem jestw da ces lakse izvuci pare srbinu…jer se plase da izgube i 100 din pa blef peolazi mnogo lakse

Jer se toboze to kosi sa zakonom banana republike srbije…
Tako su mi rekli u obe banke…

1 Like

Druže, nemam ja vremena da se smucam po poker klubovima, pošto mi radni dan traje 24 sata, a koliko znam da kod mene u Subotici ni nema takvih mesta…
Ovo mi je onako cisto za moju dusu da kada ugrabim vremena okusam srecu…

Hej… vidim da je ovo bilo jos 2016. Ja trazim odgovor na tvoje pitanje… jesi li ga nasao? :slight_smile:

Banke ko banke ne dozvoljavaju ni da kupis Bitcoin i druge kriptovalute pa i dalje moze. Kome ti placas i sta to je tvoj problem a u banci kada pitas oni ko sektasi se ponasaju brate mili spalili bi te za kupovinu kripto valuta aaa zlocin. Doslo mi da joj kazem burn witch! Proguglaj malo imas mnogo resenja, jedno je ona virtuelna kartica sto je @akiris pisao za PSN…

Ljudi imam isti problem.
Ja sam uplatio čak na skrill, ali pošto moja banka ne dozvoljava da uplatim novac u svrhe kockanja taj novac ne mpgu koristiti pa mi stoji bezveze za računu.
A kada idem na opciju withdraw piše mi da mogu da skinem samo na bankovni račun, i traži mi IBAN i neki swift.
Ako neko zna na koju foru mogu uplatiti na pokerstars nekako bilo bi od pomoći. A i takođe ako znate kako da skinem ovaj novac sa skrilla.
Hvala unapred.

Napravi jos jedan nalog na skrillu, prebaci pare na taj pa vrati nazad. Tako bi trebalo da mozes posle da uplatis na kladionice.

1 Like

Sad ću da probam, hvala na ideji.
Javljam da l je uspelo :relaxed:

Ja tako uplatim na bet365. Izgubiš 1e na proviziju. A uspeo sam i da isplatim pare, samo ne znam u kojoj si banci.

1 Like

Erste banka je u pitanju.
Sad ću da probam i 365, ja čekam tamo da se završi verifikacija drugog koraka, vec dva dana.
Pasoš sam slikao, nikako da potvrde da je sve ok…

Koja glupost, samo mi ovo izbacuje.
Poslušao sam te i napravio drugi skrill nalog.
Sa master kartice koja ne dozvoljava uplate na te sajtove sam prvo uplatio na skrill koji je moj.
Onda sam sa tog skrilla uplatio na “lažni” skrill, gde se zovem Miloš.
Tamo kao što se vidi imam 5€ i želim da uplatim.
Uvek iskoči ova poruka, isto se dešava i na pokerstars i na bet365.
Ne znam šta da radim…
Takođe uopšte mi neda da novac sa Skrilla prebacim na neteller…

Ja sam za Intesu našao te podatke na internetu, pa probaj da nadjem za Erste, trebalo bi da ima.

Jel ti na primarnom nalogu na skrillu uradjena verifikacija naloga?
Ja koristim visa karticu, može biti i da je do toga.

Verifikovan je primarni nalog, dok drugi ne mogu da verifikujem jer je lažan naravno.
Kako si uspeo da podigneš novac, ako ti banka ne dozvoljava klađenje?

Ukucao eban i swift, u roku od 5 dana mi legle pare na račun, samo sam prvi put išao da potpišem neki papir, i od tad mi samo legnu pare.