Battlefield 1

Mozete li mi objasniti razliku, sta se sve dobije i zasto je BF1 60,80 i 130$ ? :slight_smile:
Razumem da je to ultimate i delux editon, ali moze li mi neko reci koje su prednosti toga?!

Uzmi standardu edicijuā€¦ Premium mozes i kasnije a deluxe zajebancije ti nece mnogo nedostajatiā€¦

Drug razmislja da uzme neku od skupljih varijanti, pa me zamolio da vas to pitam :slight_smile: Ja cu svakako uzeti standardnu :slight_smile:

Za sad mu ne treba. Uzmes sad klot verziju, imas dosta sadrzajaā€¦i kroz par meseci kad opadne cena uzmes premium i imas sveā€¦battlefield je poznat po tome da se posle par meseci od izlaska prodaje dzab dzaba

To bih i ja voleo ali nije bas tako. Treba malo vise vremena da bi cene pale.
A to oko cene sam vec kukao. Pa to sto je sada 130e to je BF4 bilo 70e
Jbg, bezobrazluk.

Nema potrebe za premiumom do marta, posto tada izlazi prvi dlc koliko ja znamā€¦

Ma znam. Ali ne dam. Cekam da ipak jos malo padne. Kada padne osnovna verzija na neku normalnu cenu od 25-30 ok. Pa onda posle moze i da se dokupi sve ostalo ali i to ne dam preko 20-25e.

Ja sam za PC kupio za 15e BF4 2 nedelje od izlaskaā€¦al dobro PC je u pitanju, jeftinije igreā€¦na konzolama akcije dolaze mnogo pre. 1. DLC je tek u martu, sad se kupi klot verzija pa do marta se nastancaju polako pare za premium passā€¦sto bi se rekloā€¦u rate da se plati

Za PC i ja cekam. Ali samo da padne. Nasao je drugar za oko 4000din. Ali ne dam jos :slight_smile:

Odgledao sam nekoliko klipova multiplejera ā€“ kao i sa SW verzijom pre ove, mislim da ljudi nedovoljno diskutuju kakvu to magiju Dice koristi da onakvu grafiku gura na konzolama u 60fps.

Meni je vilica na podu. Oni su za tri koplja ispred svih drugih.

1 Like

Ako su vam dosadne uniforme ima resenja:
Battlefield 1 soldiers not fashionable enough for you? One easy-to-replicate glitch can remedy that.
This Battlefield bug is achieved using the Battlefield Companion app and it reportedly allows gamers to change the color of a soldierā€™s outfit to any color the player wants for as long as they wish. To redesign oneā€™s soldier, players need only follow these steps.
Download the Battlefield Companion App.
Log in and head to the Emblem Creator.
Make the background of your emblem absolutely massive.
Change the background to any color of your choice
Save the Emblem and Apply it.
A glitch offering similar results was also present in Battlefield 4.

Kako se dobije bacac plamena, ima oznaku wex!?

To je pick-up klasa na mapi. Nrma u loadout-u.

Kako je se pokazao onai I7?

Sta je sa antialiasingom na ovim slikama, izgledaju uzasno?

Dobroā€¦ ukusi su razliciti. :confused:

1 Like

Ne volis Antialiasing :astonished: .Ja bas ogromne pare bacio na pc upravo zbog ljepseg antialiasing i bolje grafike.

Ali krzave su ivice?

1 Like

A stvarno kao sto je @gospodin_covek naveo one kvrzice na ivicam bodu u oci koliko god bio udaljen, ne znam opet ukusi su razliciti

@Djordje1990, kolikote sve skupa kosta komp?