Battlefield 1

Koliko mi se cini, na onoj slici gore tenk upada u dvorac Versaj koji je pod opsadom Njemaca :slight_smile:

Hteo sam i ja mnogo stvari da okacim tamo al hebiga … :wink: :smiley:

1 Like

Posle SW i velikih mapa sa 20 na 20 igraca, jedva cekam da vidim ovo cudo sa 32 na 32. Ako zadrze kvalitet koji ima SW i samo dodaju okruzenje iz WWI eto mene ponovo u problemu sa vremenom. Jos ako bude grficki na istom ili boljem nivou. Jedva sam se skinuo sa SW MP i velikih mapa, a sada ovo napravise. Neznam da li da se radujem ili placem - najvise zbog nedostatka slobodnog vremena.

Odigraj bf4 32vs32… SW 20vs20 nije merodavno… Pogotovo zbog kolicine vozila u bf4…

Nemam snage za jos jednu modern varijantu pucacine u MP. Sve su mi sada manje-vise identicne. SW sam igrao/igram upravo zbog SW i razlike. Cekam BF1 i ndam se da cemo i mi biti zastupljeni u igri, ali u pozitivnum smislu :slight_smile:

od toga nema nista :smiley:

1 Like

Melee weapons confirmed so far

Spiked mace
Trench spade
Bolo knife: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack in the Deluxe Edition
Jambiya dagger: available in the Lawrence of Arabia pack in the Deluxe Edition
Scimitar
Bayonet

Firearms confirmed so far

Trench shotgun: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack
Colt M1911 semi-automatic pistol: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack
Lee Enfield SMLE bolt-action rifle: a different skin is available in the Lawrence of Arabia pack
P08 Luger pistol: available in the Red Baron Deluxe Edition
Mauser C96 semi-automatic pistol
MG08 machine gun: mounted and load-out weapon will be available
Mauser 1918 T-Gewehr anti-tank rifle
Mauser Gewehr 98 bolt-action rifle with side-mounted scope
Springfield M1903 bolt-action rifle with side mounted scope
MP 18 SMG
Lewis Gun LMG
Lifebuoy M1 flamethrower

Gadgets and explosives confirmed so far

Anti-tank grenade
Smoke grenade
Mustard gas grenade
Gas mask
Dynamite

SP misije

– Friends in high places
– Nothing is written
– Through mud and blood
– Avanti Savoia!
– The Runner
– Epilogue.

Bolje bi im bilo da jedna epizoda traje minimum 1,5-2h, ako ih je vec svega 6. Ako bude nesto tipa 4 sata ukupno ko u bf4 onda neka ne izbacuju sp.

Ne da cu da kupim nego cu da kupim :smiley: :smiley:
E ajde sada cu da budem smarac ali moram… A da li je nekome upala ona figurica vojnika malo u oko? Necu da kazem sta je. Ali ajde da pogadjate sta ne pase nikako sa WWI

Pa Barak Obama je u trendu jos uvek, ako si na to mislio :slight_smile:

1 Like

Da, ali ko zna bilo sta zna da to nije postojalo. Bukvalno je bilo retko i u WWII a u WWI skoro nemoguce.
To je kao da su stavili figuricu koja u ruci drzi AK47 nije moguce :slight_smile:

To je i meni malo zasmetalo, odma odaje utisak da se radi o nekoj alternativnoj istoriji. Medjutim, developeri rekose da to nece biti slucaj.

Crnci su u WWI, II i vietnamu bili drasticno bolji od belaca, veca disciplina, bolje organizovani… Zasluzili su nekoliko puta vise medalja od belaca, ali ih nisu dobili jer je bio zakon po kome se odlikovanja dodeljuju samo belcima… Pa su promenili taj zakon 1999. godine pa su medalje urucivane prezivelima i porodicama preminulih i poginulih…

Slazem se, da ih je kasnije bilo dosta vise. Ali u WWI je to bilo bukvalno zanemarljivo.
Inace istoriju obozavam i pogledao sam ne sate vec dane i mesece materijala o WWI i WWII i neces na snimcima videti bas nesto crnaca. Prosto nema. Ne kazem da je pravedno, to govori o njihovim zemljama to me ne zanima. Samo kazem da je ona figurica igla u plastu sena ako ne gore…

Da, slazem se, iako sav show business i ostali segmenti zabave (pa tako i gaming) idu u pravcu ka korektnosti i izjednacavanju rasa, polova itd, mogli su ipak da to urade recimo u bf4 a ne ovde… Ne znam zasto sad, sto kazes ne ide nikako. I to bradica i frizura kao neki savremeni nba igrac. Inace, uvek podrzavam ovakve stvari, i npr voleo bi da naredni James Bond bude Idris Elba, recimo…

U bf4 svi nose fantomke ili gas maske, tako da se i ne vidi ko je ko. Ali generalno ne svidja mi se ideja da na box artu postave crnca, ipak je WWI u pitanju.

[quote=“S.T.A.L.K.E.R, post:37, topic:10689, full:true”]Ali generalno ne svidja mi se ideja da na box artu postave crnca, ipak je WWI u pitanju.
[/quote]

Rasisto.
Da te moja baka cuje … slozila bi se s tobom.

1 Like

Mislim na box art, u bf4 su to mogli da urade a ne sada.

Npr:


:smiley: :smiley:

1 Like

Ne znam ali ne bi se bas slozio skroz sa ovime :slight_smile: , uvjek ce biti onih klinaca koji ce pre balaviti za COD-om, kao i do sada…