Battlefield 1

Koliko kratka?

Na hard, sam vec na zadnjoj misiji…
ps: Samo mi nije jasna pesma na kraju 4 misije… Ekstra se uklapa, ali gde nju nadjose? :smiley:

Dobro covjece, ukapirao sam da privodis kraju, pitam te koliko sati traje kampanja?

5-6… Na hard, znaci manje na laksim tezinama… +Treba na to dodati i trazenje manuals :smiley:

Auu, maloo

Sad evo trazim ko je napisao taj review. Lik rece da mu je za prvu misiju trebalo 3h, pa sam isao logikom 5x3h

Pa nije bokte RPG da SP traje toliko… Hahahah

Mozda neki baš detaljan čovek :smiley:
@Milan89SD šta mislis koliko bi meni trebalo da grunem kroz kampanju onda 1-2h max?
Nije da se hvalim ,ali ipak je moja brzina prelaska igara legendarna ti i Mirko znate :slight_smile:

45 minuta maksimum po misiji :slight_smile:
ps: upravo zavrsio kampanju i maksimum traje 8 sati…

Stefi bi ovo spickao za sat-sat ipo max.

Ma i BF4 sam spicio za 5h sada se i ne secam o cemu se radilo. :slight_smile:
Ali sam MP igrao preko 150h :wink:

Amater… :stuck_out_tongue: Ja sam igrao preko 600H… :smiley:

Svi moji drugari su igrali vise. Ma kod mene je “problem” sto mene nista ne drzi dugo. Meni je ovo rekord.
Kada osvojim sva oruzija, sve dodatke prosto me ne drzi nista vise.
To sto sam izdrzao je samo zato sto sam igrao zajedno sa jos 5 drugara pa mi je bilo zanimljivo da budemo na TS i pricamo zezamo se i igramo timski.
Inace moj kum je na oko 500-600h.
Ako neku igru igram 150-200h ja sam prezadovoljan.

Kako si otkljucao sve atachments u bf4 za 150h? Ja posle 700 jos nemam sve :smiley:

Moja greska, nisam ni razmisljao o tim “atchments” glupostima.
Vec sam jednom pisao o tome. Meni je to najveca glupost svih vremena.
Prvo beskorisno je. Nista ne dobijas i ne menja tok igre. Tipa pogodi tri lika u desno jaje i dobices znacku sa zlatnim orlovim jajima. :smiley: Cemu?!
Kada kazem otvaranje mislim na oruzija, opremu koja mi necemu sluze. :slight_smile:

Marko,prekini molim te da pišeš “oruzija”.
“Oružja” tebre.

2 Likes
1 Like

Hahaha :slight_smile:

Attachmenti su sve samo ne beskorisni. Probaj da pucas sa grip-om na pusci i probaj bez, pa da vidis kakav sunovrat stabilnost dozivi. Ostale da ne pominjem :slight_smile:

Imam osećaj da je ovde neko pobrkao Attachment-e i Achievement-e…

2 Likes