Battlefield 5 trejler

Mislim da je bf1 imao jos dosta potencijala, no ajd sad.

Battlefield V won’t have a Premium Pass or loot boxes. Što je već veliki + :slight_smile:

5 Likes

Meni je onaj deo gde se zapravo pucalo i sve ostalo poprilično lepo izgledao… Nadam se da će i približno isto izgledati na X-u :smiley: Što se tiče kozmetike, u opšte se ne obazirem na proteze i ostale gluposti… Samo se nadam da će igra imati više oružja i više dodataka… Sve ostalo, to je BF, tenkovi, avioni, razaranje… To ne može da omane… Naravno, sada čekamo E3 i prvi meč 32 VS 32 :smiley: Bar nešto lepo na EA konferenciji

Ja sam prvo bio u kampu da me igra ne zanima, posle ovog trejlera prebacuje mi se u kamp da sam zainteresovan za igru i da mi je na radaru (i dalje nije day 1 kupovina).

Intenzivan trejler na svim nivoima, od akcije do kolorita. Meni je to ok, WW2 tema je ionako mučna posebno sa celim sivkasto-braon tonom koji bi je pratio. Jeste da su boje malo nasvirane i HDR vrišti iz njih, ali ko što rekoh, nekako mi je to sve ok, samo da nije mutavo kao što sam očekivao. Pa i prošlogodišnji COD je u kampanji imao šarene momente, ne sećam se da je neko nešto imao posebno protiv.

Što se tiče žena kao učesnica WWII je sasvim na mestu i to je posebno bilo istaknuto u Evropi. Na prostoru Jugoslavije 100.000 žena je aktivno učestvovalo u ratu. Neke od njih su bile naše bake ili prabake i sada kao treba da imam nešto protiv što su predstavljene u video igri. I da se podsetimo, u pitanju je video igra gde razvojni tim ima svu slobodu da predstavi stvari kako želi, sviđalo se to nekom ili ne.

Jeste, kupiš 2 Titana i isto će da izgleda

1 Like

Ubačeni za sada poznati detalji u vezi igre u prvi post.

Ono što mene zanima jeste kako će izvlačiti novac za mape… Ipak su oni super zaradjivali na premiumu… A opet, za 4 i 1 su sve Dali free posle nekog vremena… Za sada i više nego obećavajuće…

Odlican trailer!

Verovatno kozmetika, skinovi za oružja, uniforme, tags, emotes, voice lines i slično.

Pa to sigurno. Deluxe edition već ima neku kozmetiku…

Pa battle royale :slight_smile:

Vraćaju neke stvari koje su meni nedostajale još iz BF MC 2. V2 će moći da zove squad leader, kada squade skupi dovoljno poena… Tako da može ovo da bude zabavno, kao i to da svaki squade će imati različita vozila, tako da će morati da se saradjuje sa drugim timovima… A izgleda da će mape imati vremenske uslove, oluje, sneg, kiša… Sto će biti super :smiley:

Zasto sumnjam u ovo? :smiley:

Minimum PC system requirements

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-6350
Processor (Intel): Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): Nvidia GeForce GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50GB

Uh kako izgleda brutalno.
Po meni su mogli malo da stave neki filter da lici na WWII, kao kod filmova. Ili bf1. Ovako malo vuce na moderno.

Prva mapa me podseća na BF3 metro i na BF1 neku mapu… Ali brutalno izgleda… Za nekih mesec dana će beta pa da vidimo kako to izgleda dok se igra :joy::joy:
pa:


Da, BF zavisnik još od battlefield 2 modern combat :smiley:

Stvarno ne znam da li sam ja jedini, ali mene igra uopste ne vuce zbog ovog novog (unanapredjenog) enginea jos od Battlefield 3.
Kada je izasao Frostbite igrao sam Bad Company 1 i 2 po ceo dan, ali u B3 su me oci bolele. Sada vidim isto.
Ima ogroman bloom (jelte?) plus sve sto sija te bode u oci i jednostavno previse stvari se odvija na ekranu, neprijatelja jedva mogu opaziti. Zavrti mi se posle sat vremena. :slight_smile:

1 Like

Ne znam sta da kazem, mozda je malo i ljepse za promjenu , mada i meni se vise svidja wwii kad je sto tamniji.

Uglavnom mi se boja ne svidja.

Ova zadnja scena mi deluje kao onaj Battle Royale mod.

From the air, we see soldiers surrounded by an encroaching ring of fire. While this could be from one of the game’s single-player War Stories, it is more likely that it is our first look at the game’s yet-to-be-detailed battle royale mode.

1 Like

Kada bi uradili istu stvar kao sa Titan Fall 2 i SWBF2 i dali sve mape unutar cene igre, bila bi to instant kupovina za mene. Ovako će pasti neki nosioc na početku dok svi igraju početne mape, pa tek kada bude komplet za normalnu cenu, onda ću razmišti da kupim celu.