Battlefield 5

3 Likes

Koje li ce razdoblje biti.

Neka bude srednji vek :grin: .

3 Likes

Vietnam bi bio dobar…jos uvek imam na disku za PC BF Vietnam stari
BO4 Nece u svemir…bice vrv kao BO2

Treci deo “Tajnih Operacija” je bio u 2065. godini sto je 40 godina posle desavanja u drugom delu. Sto znaci cetvrti deo ce biti ili 2065 ili posle.

Jedino sto ako su tacne tvrdnje igra nece imati SP ceo vec MP/Battle Royale modove kao i Zombije (de ce bez njih igru da izbace).

Dok sto se tice BF-a jos nema nista pouzdano kada i gde ce biti radnja.

Jos jedna igra za zaobilazenje😂

Pa poslednja 3-4 CoD-a su bila takva da se brzinski preleti kampanja (tih par sati) i odmah unistall. A u ovom delu ako bude sve ovo istina ce biti bas tako, zobici u sirokom luku.

BF V ce po nekim pouzdanim informacijama obraditi WW2 tematiku.

COD BO4 ce obraditi sadasnje vrijeme ili blisku buducnost, nece biti direktni nastavak treceg dijela.

Smaraju sa Battle Royale modom…jako smaraju…dovoljne su igre koje postoje

https://www.battlefield.com/news/article/battlefield-5-live-reveal-ten-things-not-to-miss

Definitivno WW2 :smiley:

1 Like

Odavno se zna da nije bc 3

Mene WW2 uopšte ne privlači kao setting. Preskačem ovo dok ne stigne u EA Access.

I prošle godine nakon teaser slike smo mislili da je 2143(da je ono titan) kad ono to beše cepelin, isto 2 dana pre trejlera… Polako…

Ako skoro ne izbije WW3 ove fransize ce biti u problemu da stvarno dosade svima… :smiley:

2 Likes

A dobro, nece biti neke velike razlike sto se oruzja tice naspram prvog svetskog rata. A sto se tice WW3, to bi bio rat iz fotelje, svako pritisne po jedan taster da posalje nuklarku sa navigacijom, podesi parametre i - enter! :smile:

Ako je sta smorilo, smorili su sa svemirskim oruzijem… Ja sam uzivao u BF1, kao i u COD WW2. Meni je veci smek u tim realnim oruzijama, nego u nekim laserima i duplim skokovima… To samo deca i azijati mogu voleti…

3 Likes

Battlefield 2142 nije imao veze sa duplim skokovima, tako da ne bi ni 2143…
A bf1 je bio odlicna igra, prvih mesec dva dana, poale je toliko smorio sve veterans da je to neverovatno. Mehanika pucanja tužna za bf posle 3 i 4, spam bombama i ostalim eksplozijama, ocajne dlc mape za ovaj serijal(osim mozda francuskog dlc-a)… ma milion stvari…
naravno ima i pozitivnih ali opet jako mršavo.

2 Likes