Battlefield 5

Nisam ni ja za tamo neki futurizam ali nešto poput Bad Company 2 bi bilo super.

2 Likes

Jos pred BF1 su rekli da je BC na duzem putovanju i da trose zlato koje su “zaradili” :smiley: Tako da je pitanje kada ce ponovo da trazimo oteto zlato i raznosimo vrata jer nas je mrzelo da ih otvorimo :smiley:

R od realnog nemaju ni jedna ni druga igra, pogotovu bf1 sa nikad ozbiljnijim automatskim oruzijima iz ww1.

Pa ni ne treba, samo ne treba se zavaravati da je ista realno u tim igrama jer nema lasera i duble jumpa.

Previse si bukvalno shvatio moj post… Ali verujrm da je vecina uhvatila poentu.


Danas je najava :smiley:

23 posts were split to a new topic: Battlefield 5 trejler

3 posts were split to a new topic: Battlefield V - multiplayer gamelay video

Amid a recent controversy caused by Call of Duty: Black Ops 4 [less-than-ideal server downgrades at launch. Battlefield V producer David Sirland has revealed what his game’s servers will hit, and console players might be a bit disappointed.
Sirland revealed on Twitter that Battlefield V ‘s sever tick rate limits will be exactly the same as they were with Battlefield 1 : 60 Hz for PC, and only 30 Hz for console. Sirland was quick to add that this is “a start, and we’ll invest in improving that, too.” Likewise, servers for smaller modes (less than 32 players, like the [post-launch additions of Squad Conquest and possibly Rush will support 120 Hz tick rates.
What this means is that console servers will have a slower refresh rate than PC at launch, so expect to sometimes get shot and killed even though you think you made it safely into cover. Even though us console players might have expected something like this, it’s annoying considering that Battlefield 4 ‘s console servers could make it all the way up to 45 Hz. Yes, it’s still not quite 60 or 120, but it’s better than 30 and it’s better than the 20 Hz that Black Ops 4 , not to rub it in or anything).

1 Like

Procureli su trofeji:
Gold

Storyteller – Complete the War Stories Under No Flag, Nordlys and Tirailleur on Medium

Veteran – Complete the War Stories Under No Flag, Nordlys and Tirailleur on Hard

Sins of the Fathers – Complete the War Stories Under No Flag, Nordlys and Tirailleur on Hardcore

Globetrotter – Play a round of Conquest on each of the launch maps

Death from Above – In Multiplayer, destroy 5 manned stationary weapons with an Airplane

Jack of All Trades – Earn 100,000 score as Assault, Medic, Support and Recon

Elite – Earn 500,000 score as a Player

Silver

Lovely – Complete Under No Flag War Story

Store fuglar fanga igni flugor – Complete Nordlys War Story

Ou La Mort – Complete Tiralleur War Story

Off-hand – In Multiplayer, kill 10 enemies with secondary weapons in a round

Hoist the Flag – In Multiplayer, capture 10 flags in Frontlines

Fender Bender – In Multiplayer, roadkill 5 enemies

Grim Reaper – In Multiplayer, kill 30 enemies

Call ’em in! – In Multiplayer, as a squad leader call in 2 reinforcements in a round

Combat Engineer – In Multiplayer, build 10 fortifications in a round

Heads Down – In Multiplayer, fully suppress 5 enemies

Eager Beaver – Earn 150,000 score as a Player

Bronze

Enemy Attrition – In Multiplayer, get 10 kills in a round

Last Man Standing – In Multiplayer, have 3 squad members spawn on you

Not On My Watch – In Multiplayer, perform 10 squad revives

Iako sam fan bf1 sve vise gubim draz da igram iako je jos dobar, moram priznati da jedva cekam da izadje. Taman ce za vikend trial.

1 Like

Baci neki snimak, ako uspeš da napraviš. Posebno sa neke nove mape.
Joj kako zavidim, a moram da čekam 20.11.

1 Like

Vreme je! :sunglasses:

2 Likes

Lepo izgleda… Ali sigurno im neću dati 60$ :grin: Čekam da padne cena na bar 40, ali još bolje na 30 :smiley:

1 Like

Mada, za konzole će uskoro biti za te pare, jer će biti kodova iz bundlova :smiley:

Battlefield V Review - YouTube

3 Likes

Dok se čeka BF5, joj kada će već taj 20-ti :frowning: odigrao sam par partija BF1 čisto da se podsetim koliko je sve dobro.
Oprao sam decu za sve pare, jedna partija je bila opasno dobra - Amien. Na kraju skor za moju ekipu 1000 - 994, što se kaže za “dlaku šinko”. Moja malenkost je dominirala sa 12 zauezih i 9 branjenih tačaka i 40:22 K/D. Krem partije za mene je trenutak iz klipa, pa ko želi neka pogleda, falio mi jedan još pogodak da nastavim niz:

Jednostavno ne postoji ništa ni približno slično kao BF igre.

6 Likes

Imaš još 3. dana za ona dva tokena, za BF5, taman kad uzmeš igru da odmah pokupiš dve uniforme :smiley:

BF1 mi je ostao kao jedna od omiljenih igara. Toliko provedenih sati, ipak su odradili ono sto su zamislili sjajna borba prsa u prsa u ww1 (ili konja u tenka :joy:). Bas mi se svideo.

Evo poceh ovaj BFV. Betu sam igrao. Vidi se poboljsanje. I sto je vise igram igra je sve bolja i pretenduje da ce mi smeniti BF1. Customization oruzja ce biti zaista jedan veliki plus ali to cemo videti za godinu dana kaka bude odimcalo da li je to dobro ili ne.
Igra je perverzija, zabavna i ne mogu da se nateram da izadjem iz nje. Ono sto na prvi pogled i prvi gameplay se vidi jeste da se mnogo mnogo lakse gine/ubija. Par metaka i gotovo. A pogotovo mehanizacijom i tenkovima gde je kao preslikano iz ww2 filmova (scena u gradicu na mostu sa tenkom spasavanje redova Rajana kada tenk gazi redom sve i uz par metaka kosi celu pesadiju). U beti mi se nije svidelo ali sada vidim da ima to svoju draz. Mnogo je teze ostati ziv i izbeci napad na tebe. Uz malo srece moze da se pobegne, i da se uz uzimanje prve pomoci stabilizuje ali mnogo je teze.
Igra je bas dobra za sada. Jos je rano za bilo kakve zakljucke. Videcemo otom potom. Lov na tenkove je i ovde prava poslastica :smiley:

A kao i u BF1 i ovde imamo te fenomenalne momentume i sansu da sve roknemo :smiley:

1 Like

Jel si igrao ranije delove? 3,4… oni su za bf 1 pojam, posebno sto se tice ‘‘only in battlefield’’ momenata.

Meni su oči iscurele na BF4, ali mi je nekako BF1 zbog okruženja bliži srcu.
Mada je svaki BF odličan na svoj način.

Ja i nisam neki reper, pošto su mi i SW BF 1 i 2 jako lepo legle :smiley:
Miksujem povremeno sada BF1 i SWBF2, dok ne dodje BF5, pa će biti gužve na terenu :slight_smile: