Battlefield 5

Jesam naravno. Sve serijale.
4ka je prva online igra (pucacina)koju sam igrao na konzoli. Obozavao sam je.
Ali vise volim bf1. Obozavam ratne pucacine ww2 a ova ideja da idu na ww1 je bas fantasticna.
A od nje samo 1942 iz igraonice draza :smile:

1 Like

Airstrike :smile:

Sjajno :slight_smile:
To se zove pogoditi pravo mesto.

Pustio sam 3 komada u toku bete, ali ni jedna nije bila ovoliko učinkovita. Mogu misliti kako je samo na nekoj malo popunjenijoj mapi unutar zgrada. Još ako se kupi neki tenak usput, milina :slight_smile:
Bem ti još 6 dana :frowning:

PC players who have already preloaded the game will have a 26 GB patch to download when it goes live at 1 a.m. PT, Xbox One players will have a 21 GB download at 2 a.m. PT, and PlayStation 4 players will have a 15 GB download at 3 a.m. PT.

Ima na YT lik je imao 20 killova :smile:
Brutalno izgleda. Uzeo je brda XP.

Opako, ako imaš link pošalji da pogledam.

1 Like

Super, hvala.

Nije taj. Vis da lazira ima 10 killova :smiley: Ne mogu da nadjem onaj od 20. Ocigledno da je los opis stavio pa ne mogu da nadjem a u history ga nema na yt.

Nije los air strike. Definitvno igra je smisljena da se sto vise paznje posveti squadu. Air strike kosta 41500 XP. Dakle kada tvoj squad sakupi toliko poena onda mozes izvesti to. Do sada upadam i menjam squadove ko lud, sve neki kreteni nista ne rade. Trce po mapi bzvz. Uglavnom sam imao na kraju partije ili pred kraj kada se nakupe. Inace ima jos nekoliko opcija sa tim poenima (tenk i jos jedno vozilo specijalno kao i supply drop ima). I jedino squad lider moze da pozove neku od tih opcija. E sta je problem. Uzmes tenk, ali ne mozes ti da udjes u njega. Tj moras REDEPLOY pa da ides u bazu jer se tamo pojavi a da ga neko ne ugrabi pre tebe, cirkus :joy:

Ako me je nešto nerviralo u bf1 su bili prokletnici u bombarderima.

Pa takve sam najvise voleo da obaram :joy: Toliko me nerviraju nekad da samo celu partiju posvetim skidanju bombardera. Ukoliko nije previsoko AT Rocket Plane sa tri paljbe je gotov ako pogodis pravo gde treba :smiley: A i sa tenkovima se lako obaraju :smiley:

To je samo 5. konzola za jedn PC :smiley:

Ono kad oce oce sami nalecu :joy:

1 Like

Izgleda da je BF 5 uzeo danak. Juče pokrenem BF1 dok se čeka BF5 i ostanem neprijatno iznenadjen.
Prva partija kao i obično puna sa igračima, druga partija nešto se čuno dešava protivnici kreću sa 300 poena, a mi imamo sve pozicije zauzete, lobi polupopunjen. Rewko ko zna možda je greška, prvi put vidim. Treća partija 5-10 ljudi na obe strane. Samo sam isključio igru.

Izgleda da se ljudi prebacuju masovno na BF5.

1 Like

Igram sa vremena na vreme, kada me uhvati seta. Kako se približio BF5, tako sam krenuo da igram intenzivnije i zaredao par dana, sve je bilo super i odjednom ovo juče. Nisam nikada imao ovakav problem ranije.

Nadam se da je samo lobi bio u pitanju i da nije permanentan odlazak igrača.
Voleo bi da igram uporedo BF5 i BF1.

http://bf1stats.com/
Ovde vidis koliko ima trenutno online igraca po platformi.

A taj mode je stari bf mode samo je ocajno implementiran u bf1, conquest assault.

Igrača ima gomila. Od 25.000 ljudi mora da napravi i dovoljno lobija kako treba. Bez obzira na lokaciju gde se server nalazi i ping.
Očigledno je bio neki bug u pitanju.

Hvala obojći na info-u.

Ne mogu da verujem da Xbox One ima veci broj igraca u poslednja 24 sata od PS4 koji je visestruko brojnija platforma i da se PC tako dobro drzi

1 Like

Odgovor je jednostavan - BF1 je besplatan preko gold-a. Tako da verovatno ljudi koji ranije nisu igrali, sada tek otkrivaju draž igre. Inače bi situacija bila drugačija.

1 Like

Ma zadnjih pola godine je tako,xbox je omiljena platforma za online igranje

3 Likes

Ma brzo će doći do pojeftinjenja i ja to čekam

1 Like