Battlefield 5

Nema premiuma, ali je igra toliko imala lošeg marketinga, da prodaja neće ići dobro+igra ima gomile problema. Videćemo uskoro…

1 Like

Ne verujem da ce padati minimum 6m a tek posle 1god moze na pola.

Zadnjih 15 godina**

5 Likes

U BF 5 malo izmenjen mod sa zauzimanjem pozicija:

Meni se BF5 više svidja. Dovoljni su mi bili Conquest i Operation, a ovo je samo još šlag na tortu.
Rush u BF1 mi nije bio preterano zanimljiv, ali ovo mi deluje da će biti pun pogodak i da će biti klanica od pozicije do pozicije. Srećom pa je manji broj igrača u modu - 32 ukupno.

Odigrao onaj mini prolog, čekam ostatak da se skine pa da probam multi.

Ljudi, nikako da nadjem nekoga na RI za share BF5. Ako ima nekoga raspoloženog da uradimo share neka se javi. Ja bi uzeo nosioca.

1 Like

Sta mislite da napravimo XBR squad? :slight_smile:

Evo ja bih uzeo guesta, javi se u inbox da se dogovorimo ako si zainteresovan idalje.

Evo nekih mojih zapažanja posle 7-8 mečeva koliko sam odigrao:

  • igra izgleda prelepo
  • čini mi se da neprijatelju treba koji metak više ne bil zaginuo
  • nema spot sistema???
  • definitivno treba igrati u party squad-u i ispomagati se
  • optika na pušku i ne boj se
  • i dalje mnogi lete kao muve bez glave…valjda novajlije pa ni ne znaju šta je cilj igre
  • ne daj Bože da te neko podigne dok ležiš…bolje da to ukinu nego da ovako gledate kako samo prolaze pored vas i neće da pomognu
  • igra izgleda prelepo
3 Likes

Ima Spot sistem ali nije kao u BF1 da otprilike gledas u pravcu neprijatelja i mlatis po RB vec moras da ga lepo nanisanis i prijavljujes sa RB ili samo drzeci nisan na protivniku postane oznacen. U BF1 bilo je dovoljno samo da gledas u tom pravcu i po 5 cm od nisana je prijavljivao protivnike. Ovde nisan (Krstic/tacka) mora da bude bas na protivniku da bi ga prijavilo. Tako da nema vise easy spot :wink:

PS> Sinoc smo @gagy222 i ja igrali neki server gde su se menjali svi modovi. Pa svaki je dobar da budem iskren, najvise mi se dopao neki gde se borimo po sistemu zauzimanja polozaja pa ako si dobar guras ako si los gubis i povlacis se. Mnogo je bolje sad uradjen MP u odnosu na BF1 . Ovaj fazon sa utvrdjivanjem i rovovima je super.

1 Like

Samo snajperista moze da radi spot momentalno i to ide automatski sa onim njegovim dvogledom.

1 Like

Uzeo sam napokon BF5 (PS4), od sutra kreće ludnica.
Ako ima raspoloženih za zajedničko igranje, neka se jave.

2 Likes

Kud nisi za Xbox…tražimo ekipu.

Na X je mega. Imaš 10 sati free demo ako si preplaćen na EA Access. Ako nisi, imaš kodove od $2 za mesec dana servisa.

2 Likes

Pa kad nemam X1, moram da se snalazim :smiley:

A post was split to a new topic: {MT} Battlefield 5

Koliko vas je samo preletilo preko teksta I udarili like? :smiley:

3 Likes

@Zoorulee Sta reci, ovo se zove post - pravi jutarnji post hehehe, pa druze ti si citavu recenziju napisao svaka cast na trudu, ovo zasluzuje da iskoristimo za MT BF 5 i ovako ga nemamo, od sada dalje sve novosti, raspravu o igri pisemo ovde u MT.

Link: {MT} Battlefield 5

A ovo moze pod lock, samo se presaltamo tamo.

1 Like