Battlefield V — Official Firestorm Reveal Trailer

1 Like

Sta je sad ovo?

Battle Royal mod.

Ovo će biti verovatno prvi i jedini BR koji ću probati :smiley:
Samo zato što je BF u pitanju :smiley:

Pa da l je moguce da svuda ovo ubacuju…

Gde ti živiš? Oni to najavili još kada je igra najavljena…

1 Like

Stiže kao gratis DLC ili…?

Sad sam procitao malo o tome, ne mogu da verujem da mi je promaklo, valjda nisam isao za tim…
Ipak nece to biti lose, nego gnjave sa BR modom u svim igrama
Mislim da dolazi besplatno.

Pored besplatnog Apexa I Fortnite-a ludost bi bilo naplacivati ovaj mod.

Mod je besplatan tj nadogradnja igre.Nije bilo spremno na izlasku bf5 pa naknadno stiže.

1 Like

Kakva je ovo glupost :joy:

Mnogo je dinamicnija i brza od pubg-a i samim tim ima manje stekanja a vise pucanja, sto je vise po mom ukusu.
Bez zamerki sam, osim jedne, a to je da ubace mod gde se krece sa vise ljudi, mada moze i ovako jos je brze :grinning:

Evo prve pobede u solo duelu, nakon dva dana intezivnog igranja.
Od uzbudjenja nisam stigao da se dohvatim telefona da slikam pa sam morao da slikam scoreboard hahaha ne zamerite :joy:
Meni je ovaj mod brutalno uradjen

Edit: tek sad vidim da je slika mutna, je**ga tresle su mi se ruke :smirk:

3 Likes

Zašto bi slikao telefonom kada konzola ima opciju za slikanje? :joy::joy::joy::grin::grin::grin:

1 Like

A kako se to ubaci na forum, nekad uhvatim dobar ss, a ne znam kako da ga prebacim, ima samo sher za fb twitter ili sto vec?

Nemam pojma izbaciš na gb, skineš sa fb-a I upload ovde na forum… Mada ne znam kako ne može da se skine preko aplikacije na telefonu. Tako ja skidam :smiley: do duše za Xbox ali možda ima neka fora…
ps:

USB je najelegantnije rešenje. Samo se napravi folder sa nazivom “PS4” na USB-u, bućneš ga u konzolu, prebaciš iz galerije slike koje želiš, a dalje na PC-u želiš radi sa njima šta želiš.

Ma bre bas cu da se cimam…slikao sam ovo samo da mi poverujete, jer sam prvi put pobedio u nekoj BR igri :grinning::grinning:

1 Like


Ovim metodama se lepše vidi :joy::joy::joy:

3 Likes