Bezicns tastatura i mis sa najbrzim odzivom?

pozdrav drugari… kao sto sama tema kaze, kupio bi bezicnu tastaturu i mis da ih uparim sa laptopom kojeg sam nedavno uzeo, ali se bojim da ce za igranje igara to biti nepovoljno… znam da je najbolja varijanta sa kablom i tu se moze najvise izvuci sto se tice brzine i trenutnog odziva, i uzeo sam uoravo takav set, ali me mnogo nerviraju kablovi. Pa bih voleo ako mi moze neko reci da li postoji neki model tastature i misa da je bezicni, ali da ima sto krace vreme odziva, da bi se igre mogle koliko toliko normalno igrati. Da li postoji tako nesto?

Ovo deluje odlično.

Mozda te nerviraju kablovu ali najbolje za igranje su mehanicke tastature, a svi bolji misevi za igranje su sa kablom.

Mis G502 LIGHTSPEED Wireless imam ga vec duze vreme za igranje je savrsen plus imam isto G502 na kabal i ja tu razliku u odzivu nisam video.

Da. Sada gledam, prakticno su isti. S tim sto je wirelles duplo skuplji. :grinning: ali je odličan.

3 Likes

Za igranje logitech G13 + neki bezicni Logitech gejmerski.

Au ljudi… koliko sam skonto nema dobrog bezicnog gaminga bez 250€ :grin::grin: drzacu se ja ipak kabla :sweat_smile::sweat_smile:

Da i posle svi PC gameri pričaju kako je jeftinije nego konzole :smiley:

Ne mora bas toliko.

Nisi dobro skonto 94e je G502

Jesam Djordje… mislio sam i na tastaturu. Koje nema čestite ispod 150e pa navise… tako da set izadje oko 250e pa na gore… ja sam za te pare uzeo svojevremeno xbox one x sa dva kontrolera i 20 igara :laughing::laughing::laughing:

Dobro je to i ovako, samo mi fali podloga za misa :grin: