Bloodborne

**Ako je suditi po Amazon France, koji je vec ranije “leak”-ovao da ce izaci GTA 5 za PC i The Last of Us Remastered za PS4, Bloodborne ce izaci i za PC.
**

Yeah, od toga nema ništa. Nije ovo kao Valkyria Chronicles. Ovde je direktne veze sa razvojem imao Sony, i Sony je vlasnik IP. Jedino kako bi ovo moglo da se pojavi na PC jeste da Sony napravi neki svoj klijent, koji bi služio za njihove ekskluzive, ili neko slično ******. A pošto je u pitanju Sony, teško da bi se to desilo.

BTW, kakav je Demon’s Souls na PC? :smiley:

Ili da Sony jednostavno bankrotira i proda celu svoju SCE diviziju sa sve ekskluzivama.

Kako izgleda Press Kit za Bloodborne…

Dodje mi da ga ponesem sa sobom na faks umesto ovih knjiga sto sada nosim :smiley:

Nisam glasao posto nisam a verovatno i necu nikada igrati ovo. Ali izgleda bas bas dobro. Jedinos to se bojim da bih izgubio zivce zbog tezine o kojoj pricaju svi.
Ali bas dobro izgleda ali steta sto je samo za PS4.

Jbg, kod nas nema gaming fax, tamo bi išao 100% i završio i pre roka :smiley: Zamisli: jedan od predmeta jeste Souls serijal, ko ne pređe, pada, ko pređe jedan, dobija 6, dva dobije 7, pređe tri igre dobije 8, a pređe sve, dobije 10 :smiley:

Evo, i naš drug Džudži, poznatiji kao @fskpzns je krenuo sa Bloodborne :slight_smile:

https://youtu.be/kIDU43TU61U

Da vidimo da li će ga gari za****** :smiley:

Ljubavmrznja je emocija koja najbolje opisuje moj odnos, vec drugi dan ragequitujem. Kako me nervira ovaj pocetak dok ne nadjes mesto za farmovanje. Nisam ni jednu dusu uspeo da potrosim na upgrade! Samo ginem i ginem. Jednostavno ne mogu bez walktrougha da igram souls igre. Komentari devojke: “zasto si dao pare na igru koju ne mozes da pobedis”, “gle pise ti da si umro, opet”, “kao da ti ide sve gore i gore…” i “nemoj previse da se opustas” dok mahnito bezim od ludaka sa sekirom, uveseljavaju mi agoniju… :smiley: Mogu da zamislim kako debilno izgleda nekome sa strane. Kontam da je neka vrsta crowd control-a stvarno neophodna jer ovde neprijatelji napadaju u gomilama dok je ranije sve bilo 1-1. Nekoliko puta pocinjao ispocetka isprobavajuci druga oruzja, ma jok. I just suck hard.

Mislio si da su Dark Souls 1 i 2 frustrirajući… Well, you thought wrong :smiley: Koliko sam nešto video, ima neki kao bič koji je dobar za AOE napade i pogađa više protivnika odjednom, ne znam da li je to startno oružje ili ne.

Koliko sam ja uspio da zapazim taj bic ima skoro nikakav damage, ghost robo cini mi se igra sa njim (iritira me lik jako, ne znam zasto sam uopste pustio njegov video).

Hm, nikada nisam bio neki expert za souls igre, ali generalno mi se cini da u ovim igrama mnogo vecu ulogu igra tajming i savladjivanje kombo mehanike nego pure damage. Ranije je to bio parry/backstab a sada bogznasta. Taj bic se koristi za crowd, dok se recimo pistolj koristi samo za to da prekida napade neprijatelje i stunuje ga, umesto kao damage dealer. Ako budete sledili prvi instinkt, videvsi kako neprijatelji padaju iz dva udarca, necete preziveti do sledeceg checkpointa i stvar vrlo brzo postaj ekstremno frustrirajuca. Bloodborne nije laksa igra od ostalih souls igara. Cak je i teza usudjujem se reci jer “kornjaca” stil vise ne pije vodu i morate ucti nove trikove.

Za sada, otezavajucu okolnost predstavlja i cinjenica da su load ekrani neuobicajeno dugacki za PS4, sto ce vam umiranje uciniti jos tezim i mucnijim. I da, nema vise fleka, morate da nadjete i ubijete prokletnika koji vas je prethodni put ubio. Ako je to kojim slucajem jaci protivnik ili boss, puno srece da ne poludite.

Bič i ne treba da ima neki preterani damage, vec da se koristi za crowd control. Ali su oni bili *****o dobri u prethodnim delovima, pa su ga sad oslabili. Ali nemaš neku formulu u Bloodborne, moraš biti na oprezu inače… :smiley: Ali definitivno kad budem igrao neću koristiti Parry And Riposte, deluje mi previše komplikovano, bez prevelike dobiti. Isto mi tako bilo u Dark Souls 2, gde Parry nisam nijednom ni pokušao, jer je ******.

Mozda kod nas nema, ali zato ce biti u Klagenfurtu na njihovom cuvenom univrzitetu od 2016 master studije koje se zovu logicno Games studies. Pa eto ti prilike kolega :slight_smile:

GhostRobo je u pocetku radio super zanimljive Dark Souls walkthrough-e…
Sad sta mu bi, ne znam. Bas je iritantan postao kao sto kazes.

Ako mislimo na istog lika, njega i onog obolelog pewdiepia gledao bih jedino da mi platis.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Matori, kunem ti se da sam ovde poceo tako da se valjam od smeha da me je zaboleo stomak, i pozvao sam brata da mu procitam tvoj komentar. [emoji38] Devojka ti je car, i lepo ti je rekla. :smiley: Ako ti nisu isli DS1 i 2, ne znam sto si dao pare za ovo, uskoro ces poceti da se nerviras ne samo zbog igre, nego ces se dodatno nervirati zato sto si dao pare za igru… KOJA TE NERVIRA.
EDIT: Ali bolje da ti ja ne solim dodatno pamet. :smiley:

E vidiš, zato ti nikad neće biti jasno kakav je osećaj kada pređeš deo koji nisi mogao, nakon silne muke, krvi suza i znoja, kada ti se pojavi poruka: You have defeated… To je neopisiv osećaj. Mislim da je prilično blizu budističke Nirvane. A onda se ciklus ponavlja, i tako u krug, kao u Dark Souls 2, ide doba svetla, pa tame, pa tame, tame, svetla tame, tame, tame, svetla, itd., tačno tim redosledom :smiley:

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

Zvuci kao moj fakultet. Odnosno ispit na mom fakultetu. Tako da odlicno znam taj osecaj. Drago mi je zbog toga sto uzivas, ali ja nesto nemam zelju da vreme za odmor trosim na dodatnu patnju. Mozda ima ljudi koji to vole, ali ja ne. :slight_smile: