BRACO MOJA MILA UPOMOC!!!

Imam uzasan problem vec duze vreme kupio sam juce novi xbox x 1tb konzola je nova uzeta u radnji.Problem ne znam ni sam da objasnim kako jer to je mozda i najbolje da se vidi uzivo i oseti ovo pravo mucenje u igrama. Sport me samo zanima volim Nba i Fifu sto sam odmah i uzeo konzolu sam uredno ukljucio u svoj monitor gejming Asus Vg245h on nije 4k. Lagovi su u ove su za sada primeceni offline, a da je online verovatno bi me slog udario iz ekrana eleme evo pokusacu da Vam docaram ovo cudo

NBA 2k19
Dok sam cekao da se instalira igra probao sam malo onu trening pocetmu utakmici koja moze da se igra dok igra jos nije instalirana ne moze da se prodje protivnicki igrac ne moze da se pretrci ni predribla jednostavno odbrana je jako uska i moji igraci se jednostavno NE POKRECU dok ja igram odbranu mesta kao na livadi driblaju me ko konja i pretrcavaju iako drzim LT ne realno je brza igra kao da igra stuca uspori pa jako ubrza tako mi je deluje o cistim sutevima da ne pricam ne mogu da ih iskrejiram jer ne mogu da prodjem igraca driblama ga on stoji u mestu i samo mi potrosi staminu kad ss gradim ledjima i guram ga protivnicki igrac stoji u mestu kao da je betonā€¦ Primer Curry ne moze da protrci igraca i rezervi Klivlanda sto je smesno.

FIFA 19:

Ovde dolazim do ludila igra je uzasno i ne realno brza i uzasna ne igriva da Vam se zgadi i konzola i sve moji pasovi se lako seku bez greske na amater faulovi se ne sviraju protivniku prolazi kroz mene kao kroz puter bez obzira da li igram presing ili igraci nece da trce stoje protivnicki su uzasno agresivni i stalno su mi iza ledja i ne mogu na LT ni da se zagradi jer imam osecaj kao da drzi A i brzo trcanje i ne mogu mu nista ne mogu da dodjem do golaā€¦

To je uzasan los Gameplay verovatno u svim igrama ne bi to pozeleo ni najgorem neprijatelju. Mts je interent 50mb lan kabel povezan gaming monitor. Na zalost sam svoj prethodni ps4 prodao zbog ovih situacija i ne znam da li treba da uskladim xbox i monitor slikom nekom da bi dobijao kao i svi normalni ljudi mucim se sa ovim jako dugo dzabe mi 100 finti sto znam u fifi kad ne mogu nikoga da prodjem ni online ni offline ne bi rekao da su da nisam upoznat sa savrsenim gameplayom obe igriceā€¦

Ako neko nesto moze da pomogne sve bi mu dao u zivotu jer me ovo jede i boli.

Cim sam ga juce startova na crno sam slutio zar je moguce da se meni ovo jedinom dogodi a nikog prevario i zavrnuo nisam :frowning:

1 Like

Druže iz ovog tvog romana nisam shvatio dal ti igre ne odgovaraju ili xbox ?

1 Like

Ne znam kako da ti objasnim ali igre mogu da pokrenem problem je sto ne rade kako treba imaju uzasne lagove nisu uopste igrive roman je takav kakav je na brzinu pisan je ne mogu da se mucim i bacam pare vise dva ps4 i jos xbox xā€¦

1 Like

Znači isti problemi su se javljali i na PS4? Da li je problem u samim igrama, možda nisu ono Ŕto si očekivao, možda imaju mane koje ti smetaju?

Sve isto kao na ps4 igre mi odgovaraju volim ih znam kako rade na najboljem gameplayu ovo je najgore sto moze covek da vidi i da dozivi. Jednostavno palio sam gasio freesync pokusavao da menjam na soniju pre dns server stavim u fps mod na monitoru to je uzasno brzo i covek to ne moze da isprati ne znam uopste sta je do cega je dva internet provajdera imam u kuci mislim da nije do neta vec do toga da slika treba da sw uskladi xboxa i monitora

1 Like

Da li može offline da se igra? Probaj offline da vidiŔ, ako je isti problem, onda nije do neta.

1 Like

Ne moze offline da se igra ovoj roman sam ceo pisao i vezan je samo za offline igranje. Imam jedan klip da pokazem mislim sa YouTube ja ali ne znam jel smem da ga postavim ovde jedan da sam primetio.

Baki probaj konzolu na TV-u ili kod nekog drugara. Tako ces saznati jel do monitora problemā€¦

1 Like

Gde si gasio/palio freesync: na monitoru ili konzoli?

Palio i gasio i na konzoli i na minutoru i probao da oba u isto vreme budu upaljena i ugasena. Jedino na tvu da probam

NiŔta od gore napisanog ne bi trebalo da ti pravi problem na XB1 X konzoli. Ako si ovo isto imao i na PS4, onda negde tu neŔto debelo ne Ŕtima. Ili ti je net negde zapuŔen pa imaŔ mega lag ili neŔto na vezi konzola-monitor, mada bih ja pre prebacio problem na internet. Jesi li probao da otvoriŔ NAT na ruteru? Probaj neku single player igru, da vidiŔ kako ti radi framerate.

Internet imam sbb 150 mb i mts od 50 mb e sada prvi soni sam igrao na istom monitoru i bio je sbb u pitanju ovako je radilo kako sam pisao e sada sam uzeo i mts net nadajuci se da ce biti bolje al mislim da nije do neta iako pise da je nat type double i moderate ja stvarno ne znam sta to moze da znaci.

Kako to mislis baki da vidim framerait?

Igrao sam na soniju wolfenstena posto je bilo kakva vrsta sporta plakanje i u singlplayeru a kamoli online isto bagcine se javljaju. E kod wolfenstena mi je bilo skorz ok znaci nije bilo da me na najlakse ubije iz pola metka i to nije bilo bolesno brzo bilo sasvim i sve ok. Ali cim je sport odma krece smrt

To ti je zbog monitora 1/1. Nema drugeā€¦

Možda i troluje čovek, malo mi je sumnjiv ovaj CAPS naslov teme :thinking:

Nista onda na 4k tv pa da vidimo sta ce biti. Druze ti sto kontas da trolujem dodji da probas slobodno da se uveris da ne budes visd tako sumnjicav :slight_smile: Taj monitot vrti samo onaj allow 50hz ostalo ne moze nista da se otkaci zalosno.

1 Like

Dva neta menjao dva provajera u srbija mozda i najbolja nema dalje al da bude na oba isto nema sanse bagovi soni bagovi xbox nov iz radnje pa ne znam stvarno

Freesync1 na monitoru a na xboxu je koliko vidim freesync 2 da li to moze da ima neke veze?

A da ga prikljucis na bilo kakav drugi ekran u kuci? Ili odes kod komsije pa probaÅ”ā€¦

2 Likes