BRACO MOJA MILA UPOMOC!!!

Ne znam sta da kazem ali zvuci mi stvarno nerealno da si ti prodao dva ps4, kupio xbox i za svo to vreme nisi probao da prikljucis bila sta od toga na drugi ekran.

2 Likes

Sta god da je problem nije do konzole, 3 konzole i xox koji je prejak ti pravi/e problem onda moze da bude par stvari:

  1. Monitor
  2. Kablovi
  3. Tvoje oci vide 50-60 sekundi pa da ti to pravi problem(ovo je zbog naslova)

Idi probaj kod nekog na TV i povedi nekog ko se razume, uz put snimi telefonomnpa nam okaci da vidimo sta je to ne mora youtube moze i openload.

Neralno ti si vec ovako neku temu otvarao, ili vidim future :smiley:

Ali ljudi to je gejming monitor 1 ms odziv 75hz tn panel ne znam da li je moguce da monitor toliko ne godi konzoli samim tim profi gejmeri svi igraju na monitorima

Druze, uzmi konzolu, prikaci na neki tv, ako ima problema onda je do ne znam crga, ako nema problema onda je do monitor. Mozes da uzmes omen monitor za 3 soma jura ako ne lezi konzoli jebati ga.

Nemoj da preskaces elementarne stvari, nismo mi madjionicari. Probaj ovo, eliminisi prvo to.

Evo sad cu probati na 4k tvu sta Bog da.

I kakvo je stanje, ima li jos laga i ghost-inga?

Ostalo je isto mene zanima jel mogu ja da to Vama snimim nekako pa da vidite mozda je to neko imao a ja ne znam da objasnim.

Snimi telefonom, najbolje što umeš, i postavi ovde snimak.

Okacicu oba snimka i fife i nba posebno pa cu okaciti.