Share PS4: Need for Speed Payback

Ja bi bio nosioc i radio share. Obicna verzija je u pitanju jer Deluxe nema nista posebno da opravda 12 dolara vise.

Cena je: nosioc tj. ja 2300, guest 1500

Aktuelno i dalje.

Aktuelno i dalje.

Ae jedno totalno noob pitanje,mrzi me da rovarim po netu…
Ako kupim od tebe recimo hob guest nalog… Da li zauvek ostajem u posedu tog naloga i mogu da ga prosledim kome god hoću?

Da nalog je tvoj tj. taj Guest deo naloga (igranje direktno sa njega). Mozes da radis sa njim sta hoces (prodas, poklonis, rentas itd).

Dakle prednost nosioca je ta sto mozes da igras sa svog naloga,gde ti ostanu i achievementsi etc…
I da promenis pass pa zezneš mene,al valjda ti ne bi to uradio… :slight_smile:
U utorak zavrsavamo Niš,nadam se da će odma’ isplata pa ću da pazarim verovatno hob i još nešto…

Da prednost nosioca je to igranje sa licnog naloga i skupljanje trofeja na njemu. A sto se tice promene pass-a kao sto mogu ja isto tako mozes i ti to da uradis :grinning: ali to se radi jedino ukoliko Sony trazi da se zameni pass i tada se obavestavaju o novom passu i jedna i druga strana.

Kao neko ko je ovde na forumu vec 7 godina i na razmeni vec 5 stvarno nikad nisam ni pomisljao da uradim tako nesto bilo kome. Ako ja treba sebe za neku XXXX cufru da zeznem i unistim mogucnost dalje trgovine (ne samo igrica) onda bolje odmah da sam sebe banujem sa svih foruma.

Ok ja sam tu pa kad odlucis javi.:wink:

Važi, ubedio si me :smile:

Final Fantasy XV aktuelan i dalje. Hob share odradjen.

Zanimljivo, ali imamo problem i ja volim uvek da budem nosioc :smiley: .

Uvek moze neki dogovor oko toga :rofl:

1 Like

Update-ovano i Aktuelno i dalje! :v:

Update-ovano i Aktuelno i dalje! :v:

Update-ovano :v: