Čišćenje

E ja zbog paranoje od RROD-a svoj Falcon cistim 1x godisnje. Ali i kada ga otvorim minimum prasine, posto sam ga modifikovao. :slight_smile:

Ja kad god sam nesto rastavio i sastavio,to vise nije radilo kako treba.

7 Likes

I uvek delova viška

Par komada obavezno

Onda super ako je tako, ja se već uplašio da ne mora termalna da se menja itd.
Jel ti se dešavalo na slimu da ti igre crashuju bez nekog posebnog pravila? Aj dobro just cause 3 neću ni da pominjem, s njom se to nekako i podrazumeva, ali 2k18, witcher, horizon, novi AC, samo iz čista mira checking for solutions i kao ima ono suggested actions.
Kad sam prvi put čuo slim razočarao sam se maksimalno što ga nisam sačekao nego požurio sa phatom. Ne znam jel i ostali imaju takav problem ali ja recimo ne mogu više da zaspem ako mi je ps u rest modu, i tu je bučan.

U mom slucaju u pocetku je bilo viska delova tj uvek koji srafcic viska dok sada vise toga nema ali obicno sam baksuz i izlomim sve moguce zabice.

Sto se tice crash-ova imao sam ih samo u Hob-u preko 20 komada i jedno 2 u Evil Within 2 i to je to.

Ja imao neki crash u Withceru samo, ali mislim da je to ipak do igre. Rpg nije rpg, ako ne crasuje sa vremena na vreme. :slight_smile:

" Is it glitch or feature?"
Bethesda:“Yes”
:joy:

1 Like

Shut up woman get on my horse . :joy:

1 Like