Countdown Sale December 2018

The Countdown sale officially starts today with savings up to 65% on more than 800 digital games and add-on packs for Xbox One and Xbox 360. There also are more than 200 deals priced at $10 or less. Check out the full list of savings on Xbox digital games below. Additionally, Xbox Live Gold members also receive up to 10% more in savings on top of existing Countdown digital game deals.

https://www.xbox.com/en-US/promotions/sales/countdown

Gold i Game Pass standardno po 1$.

2 Likes

Dosta igara jeftinijih nego za crni petak

Bog te mazo… Samo sačekaš par meseci i sve je skoro 50% i više off. Ili bude na Game Pass-u. Zašto ovoga nije bilo kad sam bio mlad, sa malo para i puno slobodnog vremena :frowning:

4 Likes

Mlad si onoliko kako se osjećaš :wink:

1 Like

Meni pokazuje da je gamepass 1$, a kad udjem na link, nema niceg, samo da produzim po regularnoj ceni. Koja glupost. Njihov store je ocaj tezak, tamo covek ne zna gde bije. Ne daj boze da probas na pc-u da udjes u store…

Zato sto taj gamepass za 1$ nije uvek za sve, samo za neke vazi akcija, meni recimo i kad udjem pise 1$.

Ne znam meni je ceo raspored mnogo logicniji i jasniji, lakse se i snalazim, jedini je problem sto je spor, ali iskreno ni ovaj sonyjev nije da leti kako je brz, i on malo malo pa ukoci nesto.

Ne znam, meni i drugaru zesce konfuzno. Ima i Sony mane sa njihovim store-om, ali bar mi je sa leve strane pregledan iterfejs i saltam kroz opcije, tu su ponude, nedeljni popusti, sve. Isto je i kad udjem na pc-u. A ovde… Silne slicice iskacu, pojma nemam sta je sta, kao windows 8 da koristim. Kad hocu da vidim da li ima nekih igara na akciji na nedeljnom nivou posto se stalno rotiraju, to je proces katastrofa. Baci te na xbox.com, pa tamo saltam kroz neke linkove ne bi li obisao uplatu gamepass-a (koja ne vazi za sve), isto i za gold, pa da li cu da uzmem konzolu direktno kod njih i tek onda u discover games udjes. E onda… Naci koje su igre na popustu, pa sa srecom da nadjes link za to… Za jedan Microsoft, ovo je je sramota. Jedino na konzoli mogu da se snadjem donekle, ili kad neko ovde postavi direktan link, u drugom slucaju je katastrofa. A i najjace je sto, kad hocu da udjem u kupljene igre “ready to instal”, on vrti, i vrti, i vrti 5 min ne moze 6 igara da mi ocita da bi neku instalirao, ne daj boze. A to sto za neke vazi nesto, a za neke ne vazi iz nepoznatih razloga, to je poseban debilizam i na to konstantno nailazim. Drugar uzme nesto, ja ne mogu - ja uzmem nesto, on ne moze i tako u krug, pa koga ukenja. A oboje isti region, sve isto. Odoh u off sad. :slight_smile:

Ne znam tacno o cemu pricas, udjes na store imas nedeljne akcije, i akcije uz gold, i to je to. Ne moze preglednije da bude.

Na sonyu imam hiljadu i jednu stvar da kliknem i nikako da nadjem akcije jednostavno sve da prelistam, nego akcije te sa igrama koje su najbolje prodavane pa sa najbolje ocenjim igrama, pa ovo pa ono, i nikako ono sto mi treba.

Ready to instal se ucitava posle 2 3 sekunde a imam ih oko 150 koje su tu, dok na sonyu ne mogu ni da razvrstam koje su mi instalirane a koje ready to instal i onda kopam jer je sistem ozmisljen krajnje glupo. U principu samo da pustim igru za sve ostalo je polu mucenje.

Mislim bez ikakvog preterivanja sam sistem na xboxu one u poredjenju sa ps4 je kao da poredim konzolu sadasnje generacije sa proslom. Sve se ucitava, trofeje cekam po minut da se ucitaju recimo.

2 Likes

Upravo. Na Store tabu imaš sve u vezi akcija, nedeljnih ili Gold popusta. Samo isključi da ti se traileri za igre automatski loadaju i dobićeš na brzini. To bi MS morao po defaultu da ostavi isključeno, skroz je kretenski da strana štuca dok se trailer ne otvori.

1 Like

Gde se to gasi, nisam video da moze da se ugasi, i na sonyu krece trailer i isto krene malo da zabada dok se ne ucita.

2 Likes

Na konzoli se i pohvatamo tu i tamo, ali ako hocu da proverim akcije i popuste preko kompa ili telefona (ni aplikacija mi nije toliko sjajna, dobra je za chat ali opet los store) ocaj. Kod Sonija nije toliko nakiceno, i jednostavnije je, te je meni lakse i preglednije. Svakom svoje. Meni xbox sporo ocitava, na soniju mi je i ok, dok na primer mom burazeru koji ima ps slim ucitava store gore nego meni. Nema pravila. Ali ubedljivo najveca glupost je da neko moze da preuzme neke stvari, a neko ne moze pa cak i platio, a isti region i ista podesavanja. Ali nebitno, mozemo ovako u nedogled. :slight_smile: