Crash Bandicoot 4: It's About Time - Official Reveal Trailer

Au, brate… Takodje sam bio ubedjen da je prvi Crash (i to trilogija!), bio nesto fazon 29$…

Da 29$ tj. 39€… triologija… a 4-ka ima “punu” cenu AAA igre. Ne kazem da ne vredi para, ali puno sto se mene tice za tu igru.

Ni jedna igra ne vredi 70e, ali tu je gamesharing.

1 Like

Eh, debatable…
Mislim da ako u igru ulozis 1000 sati onda vredi.
Sve zavisi od toga kako ko ceni $/sat zabave.

To je neki nas mentalitet da na igre ne gledamo na proizvod kao i svaki drugi.

Entertainment dobar kosta.

2 Likes

Igram je nekih sat vremena, zaista je magična igra. Prelepo izgleda i ma taj retro vajb. Srećom nisam opterećen time da moram sve da skupim na nivou inače bih čupao kosu od ludila koliko su neke stvari za zaista spretne prste i brze reflekse.

3 Likes

Ništa cekamo je u gamepass

Zasto?

Platinum rejting tezine 9/10. Ajmo :joy:

2 Likes

To cemo @Stevvva i ja lagano. I bolje igrati na ps4, steta da se razlupa petica :joy:

Salu na stranu, kad vratim vreme unazad celu generaciju, odigrao sam stvarno puno vrhunskih igara sto ekskluziva sto multiplatform ali mislim da sam se najvise zabavio uz trilogiju crasha. :man_shrugging:t2:

4 Likes

Pa ne znam kako bi opisao. Jeste mazohizam. Ali nekako dal mi je ostalo iz tinejdzerskih dana ne znam, nije mi bilo mrsko 70 puta da skacem po mostu. A recimo kad me boss satre tri puta u souls igrama, gasim, uninstaliram. :joy:

Jedino me bloodborne terao dalje, tu su nekako uboli tezinu za mene. Isto i demons souls. Dark Souls keca sam stigao do pola, drugi deo igrao nesto malo, treci deo sam rekao vazi :joy: sekiro isto, smorio me posle 10 minuta. Ali zato crasha sa igrao ko blesav dok nisu sve tri platine pale.

Best on xbox :wink:

2 Likes
4 Likes

ja posedujem igru, samo ne znam kako se vrsi to azuriranje

12.3 će ti stići update

razumem , nego jel treba ja manuelno to da radim?

Ovo je super, ali hocu trke za pc!!

Ako ti je uključeno da sama konzola skida update onda nemaš nikakvih dodatnih komplikacija

1 Like

Ja se nadam da cu videti remaster ovoga, kako je to bilo zabavno!

Meni najgora Crash igra na PS1. :rofl:

https://youtu.be/B35_wgCH0Bk

Izasao za PC jeeeee!