Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash se vratio, zbogom zivote. :smile:

4 Likes

Ijao :smiley:

2 Likes

Mozda konacno uzmem i ja PS4 …

2 Likes

Ovo se uzima preorder.

Ako je neko za guesta nek se javi

Count me in

1 Like

Uzeo igru, danas probao i zarazio se.
Igrao 4h bez prestanka, modovi su odlični.
Igrao sam sa devojkom sve vreme, vrhunski
E sad ima i problema, a to je online, što sam i očekivao jer je tek jutros izašla pa nema mnogo ljudi i u lobiju se provede večnost dok te ne spoji sa drugima, mislim da je ovde dobro igrati sa drugarima preko konzole ili local play, od čistog obline nema leba, bar dok ne prođe malo vremena i dok ga lepo ne ispeglaju.

Ne znam, nije do psn jer bi onda zezalo i u ostalim igrama
Mislim da je ili do igre ili do toga da nema igrača, šta znam, mnogo dugo traži protivnika i na kraju kad ga nadje brzo ga vrati nazad

Nisi jedini… I drugar mi se zalio na Online i na dugotrajno cekanje :confused:

Ispeglali su sada i to. Radi kako treba :slight_smile:

Top je, evo probao ja i vrhunski radi sad.
Ljudi dodajte me na ps4 ko hoće pa da partijamo
psn: ajdedaseCRASHemo

1 Like

Zar zaista verujes da ce neko da te doda sa takvim nickom? :joy:

3 Likes

Ja isto zagazio nekih 3h, online radi super. Nisam stigao ni u kostumizaciju da udjem i vec me ubacio u trku. Toliko sam se naprzio na ovakve igre da sam odmah uzeo i novi Team Sonic Race, kome se crash svideo, i ovo ce sigurno. :smiley:

2 Likes

Što da ne, ionako je guest nalog, palo mi na pamet brzo i to je to hahaha :joy::joy:

Za koliko može da se nadje guest sonic?

I ja cepam Beach Buggy Racing, a sada na telefonu BBR2. Jako zarazna takodje i jedine trke na taj fazon koje su mi bile zanimljive koliko i Crash :slight_smile:

Cesto budem u top 5 (a jednom i prvi) na vikend celendzima, sto je odlicno, ako je worldwide :slight_smile:

Ne znam za guest nalog, ja sam je uzeo na popustu nekom. Bas lepo izgleda igra i fluidno je sve. A taj Beach Buggy Racing sam danas video, kosta nekih 3 dolara tako da mislim da cu i to da uzmem. Extra stvar kad se skupi drustvance jer sve mogu da se igraju u 4 player split screen. :smiley: Ranije smo igrali onaj F1 Racestars na xbox 360, isto super igra ali nije backwards kopatibilna za xbox one sto je bezveze.

BBR zaista vredi tih para. Odlicna zabava za drustvo :slight_smile:

Imas i na Play Store-u da skines, da se malo pripremis za goste :stuck_out_tongue:

Imam i ja BBR ali crash je klasa za BBR iskreno.

Kako je moguce da CTR ne radi u 60 fps, a izgleda slicno kao Mario Kart 8 Deluxe, eventualno za nijansu graficki modernije. Bas sam razocaran jer sam imao u planu barem da probam.