Cyberpunk 2077

1 Like

Gotm.
Game of the milenium.

4 Likes

Takodje.
Sumnjam da ce da useru. Imaju vec podosta iskustva.

1 Like

Nema sumnje da će ponovo pokidati sa igrom i pored toga što je totalno drugo okruženje :smiley:

Mass Effect Poland style

Vise deus ex, posto je fps. :smiley:

FPS???

well, hvala poljaci, ali sacekacu witchera 4 ako bude nekad. Srecno na SP sa Lewandowskim

1 Like

Ako je tako onda su zajebali stvar skroz. Bolje da je tps rpg.

1 Like

Kako bre FPS, na onoj slici iznad piše:
Cyberpunk 2077 us a true single player, story-driven RPG.

1 Like

I šta ti tu isključuje FPS? Bilo je reči da ima FPS elemente, ali mislim da je to i fi od ranije, pa su možda promenili žanr igre, ali se spominjao FPS.

Mislio sam da se priča o tome da nema uopšte RPG elemenata u igri. Moja greška.

Dear gamers,

When you get an email from someone named GWENT Team, you kind of expect the email to be about GWENT. But not this one, so if you are 100% sure you are only into GWENT, feel free to skip it.

Still reading? Great, thank you! Normally, we wouldn’t send you news updates about anything you haven’t signed up for, but we’re so proud and excited that we couldn’t resist sharing some of that excitement with you. After years of hard work, we’re finally ready to reveal our next big role-playing game — Cyberpunk 2077!

Take a look at the E3 trailer we’ve put together and tell us how you like it.

Best regards,
CD PROJEKT RED

PS. We’re hard at work on Homecoming, and we promise that you’ll hear more about it from us real soon.

P.S.S Ovaj mejl sam dobio od njih. Znaci RPG 100%

Jeste RPG to niko ne spori. Samo fazon je sto moze da bude i FPS RPG kao: Fallout, Borderlands, Deus Ex itd itd.

1 Like

Ja se iskreno nadam da je igra iz treceg lica.

Inace trailer je do jaja ali po meni ne bas toliko impresivan da je bio vredan cekanja jos od 2013.

1 Like

Da mi je znati kako ste to propustili, ceo internet je rantovao zbog promene perspektive :smiley:

Posle Witchera 3, mogu da rade šta hoće i da budu sigurni da će ljudi to igrati bez obzira… Oni prosto imaju kredita za zajebanciju na pretek…

Promena perspektive ne mora da bude losa, cak moze da ispadne osvezenje.

1 Like

Ma mislim da je internet malo preterao… Da su najavili Witcher 4 I da su rekli da first person, ones bih razumeo to kijanje i sigurno je da bih I ja kukao. Ali ovo je sasvim drugi IP, koji nema veze sa Witcherom, tako da ih treba pustiti da odrade onako kako su zamislili. Što se mene tiče, day one kupovina :smiley:

Fora je sto su ljudi (incl me) ocekivali “witchera u svemiru”. A to nije slucaj pa je krenuo rant.

1 Like