Da li je velika razlika izmedju XOX i XO debeljka na full hd televizoru?

Imam pitanje, volim da igram igre dosta, i razumem se solidno u gaming i u tehniku uopste.
Naravno, znam da ima razlike izmedju XOX i XO konzole, medjutim zanima me sledece.
Da li je i koliko je isplativo uzeti XOX na Phillips tv 42" 1080p FullHd, paltio sam ga oko 50-ak somica.
Koja je to razlika koja se primeti u igrici?
Ne bih da uzimam nesto sto nece drasticno da mi promeni igranje a da pritom toliko kosta.
Nadam se da me razumete…

Treba ti 4k tv da se vidi razlika. Tako da uzmi XO slim.

A razlika izmedju slima i obicnog kolika je?
Sta je pobojsano sve?
Mozda smaram sa glupim pitanjima ali eto hocu sve da znam :joy::grin:

Ne verujem da postoji drasticna razlika na obicnom tv-u.

Slim ti mozda 5 posto brzi :joy: , ali je mnogo manji i manje se greje. Fat nema u prodaji vise, samo polovni.
Eto znas sve. Ako si xbox fan kupi slim xbox, ako volis ps4 kupi ps4 slim

Dobro i imam jos jedno pitanje, prosto moram ovo da pitam vas koji imate 4k ili znate kako izgleda.
Zanima me je l oogromna razlika u odnosu na ovo sto ja imam, meni sve sljaka vrhunski nema nekih bagova, slika je top, ma sve je odlicno…
Da li se po vama isplati uzeti 4k tv i xox, kako to izgleda u poredjenju sa ovim sto ja imam?

@predator ce da ti objasni.

Ali odmah ds ti kazem da ti treba 4k tv koji kosta minimum 1300-1500 evra. A ne ovi slabi 4k televizori.
Sto bi predator rekao treba pravi 10bit panel da ima.
Tako da ti za xox i tv treba 2000 evra.
Da ti ponovim opet sta da uzmes ili ?

Hahahah skapirao sam sve, defintivno ne uzimam to, bar ne za sad mozda nekad i izdvojim toliko (ako me usere na lotou ili slicno) :joy:
Hteo bih bas da vidim kako izgleda kad se sklopi ta kombinacija od 2 soma €, da li je vredno tih para…

4K gaming combo, u kojem su TV i Xbox One X konzola, košta blizu 2000€.
Pri tome mislim na PRAVI 4K HDR TV. Trenutno, u rangu do 1500€ i dijagonale od 55", malo koji TV ulazi u tu kombinaciju.
Samsung 55MU8000 je jedan od potencijalnih kandidata, ali neprikosnoveni lider je Sony 55XE9005.
Fantastičan TV, dolazi sa stabilnih 900 niti i sa ČAK 45 local dimming zona!
http://www.xboxrepublika.com/shop/televizori/sony-kd-55xe9005baep/

1 Like

Na 1080p TVu ćeš dobiti nešto bolju sliku sa Xbox One X (oštriju i sa antialiasingom) ali bolja unapređenja se vide u brzini loadinga igara, checkpointa, stabilniji i veći fps.

3 Likes

To je odgovor koji sam trazio, hvala! :grinning:

1 Like

Pitanje je dal to opravdava 250 evra vecu cenu.

Paa to je bas subjektivno, ljudi daju i vise para za manje razlike, sve zavisi od tebe.

1 Like

Ako ćeš u nekom trenutku preći na 4K tv, ima. Ali čak i da ne, ima ljudi kojima su bolje performanse bitne pa im je upgrade sa vanila XB ili XBS logična.

To se neće desiti. Sve igre će biti Xbox One bazične a za X ćeš imati 4K verziju te igre i performnace/boost mode. Jedino što treba očekivati je da će svaka sledeća objava novih igara biti prikazana ili prezentovana na X (poput Anthema ili nove Metro igre).

Msu je u situaciji u kojoj se nalaze to sigurno neprihvatljiva opcija.Dosta su izazvali besa kod gamera tako da sada moraju malo da ugadjaju sto vecem delu ljudi.

Mislio sam da danas hejtujemo sve što ima X u nazivu. :stuck_out_tongue:

Jel taj X ima neke posebne igre ili neke napredne aplikacije da opravda prelazak sa običnog XO?

See, two can play this game.

Okej je sve to, ali da skrpis sve da izgleda ful rekli ste i sami, treba od 1500-2000€.
Uf, ne znam bas…ogroman je to novac za nase standarde. :neutral_face:

Nista od toga nije pravljeno za nase standarde

1 Like