Da li vredi sada da se kupuje Xbox 360?

Pozdrav svima…potrebno mi je misljenje drugih.
zanima me da li vredi sada da se kupuje xbox 360? ili je bolje da kupim xbox one x? posto sad dvoumim i ne znam tacno sta zelim

Da, :slight_smile:

Sve zavisi koliko si stvari odigrao ili pak propustio u prošloj generaciji…
A da je X360 tražena roba, evo podatak iz XBR Shopa gde je u zadnjih 30-tak dana prodato preko 20 Xbox360 RGH konzola.

Ne mozes ovako da kazes, razlika u ceni ove 2 konzole je oko 300e, ako imas budzet kupovina xbox 360 je besmislena, ne vidim razlog da je kupis kad vec ne izlaze igre za nju skoro 5 godina.

1 Like

pa bas me to zanima posto sam izostavio od prilike 5 godina gaminga xbox 360 i ima dosta stvari koje zelim da igram a naravno i starijih stvari da se podsetim malo,ali sada sam dosao do dileme jer sam dobio razlicite informacije o tome da je xbox one x kompatibilan i sa sa starim 360 igrama i zbog toga sam ustvari u dilemi,jer nisam tacno upucen da li je stvarno kompatibilan ili se samo prica da je tako

Jeste, mozes da igras xbox 360 igre na xbox one (ne mora da bude xbox one x to je ista konzola),mozes da ih kupujes preko store ili da kupis cd.

EDIT:Xbox backwards compatibility list, with all Xbox 360 games and original Xbox games playable on Xbox One, Xbox Series X | Eurogamer.net
To je lista kompaktibilnih xbox 360 igara na xbox one sto je oko 70% igara,fakticki sve ove imalo poznate.

exrta!! hvala na odgovorima :slight_smile:

Ako ti piraterija nije problem, onda NE, jer stvarno nemas ni jedan + osim piraterija na 360… Nemaš igre, većinu igara možeš da igraš na X-u u vise fps-a i u dosta slucajeva sa boljom rezolucijom. + Igre koje su izasle i tek treba da izađu za X…