Dark Souls

Donedavno misteriozni projekt pod nazivom Project Dark,Dark Souls je Namco Bandai najavio kao naslednika Demons Soulsa.Inace Demon Souls je bila jedna velika PS3 exkluziva.Kako je ovoga puta Namco Bandai preuzeo ulogu izdavaca,Namco je nedavno u San Franciscu izjavio da igra stize i za X-Box 360.Uglavnom radi se o duhovnom nasledniku a ne o nastavku Demon Soulsa iako se radi o istoj tematici.Hidetaka Miyazaki je izjavio da nas ceka totalno nova prica i brojne igrace promene ali glavni sadrzaj igre ostaje isti.Svet u igri nece biti podeljen na razine nego ce sadrzavati jednu golemu mapu na kojoj cemo istrazivati kojekakve dvorce,rusevine,spilje…
Uglavnom Namco Bandai nam je obecao da ce nam Dark Souls pruzati jos bolje i teze iskustvo od velikog mu prethodnika.

PUBLISHER: Namco Bandai
DEVELOPER: FromSoftware
GENRE: Action RPG
RELEASE DATE:Octobar 2011
ALSO ON: PS3, XBox 360


https://youtu.be/s7U-a9pJtHQ

igra dobila zvanican datum izlaska a to je Oktobar 2011

Dark Souls Release Date Revealed - Xbox 360 News at IGN

Uffff jedva cekam,Demons Souls je EPIC igra a verujem da ce i ova biti.

Bice ovo ludilo, samo da ne bude vremenski suludo zahtevna kao Demon soul’s, nisam ga nikad ni odigrao do kraja iako je genijalna igra, jer kad sednes da igras, nema stajanja - ni pauze, ni sejva poduze, bar par cuka mora da se igra i iako je savrsenstvo od igre, nisam nazalost imao vremena da je odigram :frowning:

Evo i Cover-a na kojem se vidi da igra ovaj puta izlazi i za X-Box 360,nista od Sony-eve EXkluzive :slight_smile:

Od prve najave se znalo da izlazi za obe konzole.
Ja od ovog ocekujem GOTY, nista manje.


sent by tapatalk

Znam ;),ali ipak je lepse ovako kad se vidi X-Box 360 logo :emoticon-0100-smile

Potrvdjeno da nam stize igra na konzole 11 oktobra :emoticon-0100-smile
Od ovoga ocekujem mnogo,valjda nece da upropaste igru.

na ovom najnovijem traileru stoji i 360>

[video]http://youtu.be/eqaysjKcw-g[/video]

i packshots



Evo tog novog trejlera,a ti malo bolje pogledaj,jer ima i Xbox 360 oznaka :wink:

https://youtu.be/eqaysjKcw-g

Hahaha u isto vreme smo pisali. :wink:

Darksiders, koristi edit dugme! Ovako forum izgleda vrlo nepregledno.

Dark Souls Interview

PSN je prijevremeno izazvao problema za Dark Souls

Dark Souls producer Kei Horono, speaking to CVG, said that the so far three weeks of downtime for the PSN has caused “problems” while developing the online adventure, but he remains confident the game will reach its October release without incident.

“I would be lying if I said the problems with PSN hadn’t caused us some problems,” he said. “But we are in contact with Sony and are aiming to meet a street date of October 11.”

Sony is still not sure how long the network will be down, having said anywhere from a few more days to the end of the month, but the recently announced Dark Souls pre-order program for a collector’s edition full of goodies should get the early fans interested.

We will see how any continued downtime for the PSN will affect development of Dark Souls and other online-heavy games.

Novi Trailer koji prikazuje Bossove…KIDA TRAILER OBAVEZNO POGLEDAJTE:
Dark Souls Video Game, E3 2011: Exclusive Story Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

[SIZE=“4”]Screenshots:[/SIZE]

[SIZE=“4”]Screenshots:[/SIZE]

[SIZE=“2”]Dark Souls E3 Gameplay Demo, mada i nema bas mnogo gameplay-a, vise je intervju, ali su ga tako nazvali:

YouTube - ‪"Dark Souls" E3 Gameplay Demo‬‏[/SIZE]

Uff majko moja al je ovo lepo !

Koja perverzija, ne znam dal ste igrali DS na PS3, ali ova igra posto izlazi i za Xbox ima da vas oduva u svakom mogucem pogledu, niste svesni koliko dobar akcioni RPG, mozda i najbolji ikada. :slight_smile:

Opet me odusevljava kakav tim art dizajnera imaju u From Software ! Respect stvarno veliki za njih.

Gameplay demo