Darksiders Genesis

2 Likes

Ovo definitivno nisam ocekivao. Ne znamā€¦ Nisam u ovom fazonu. Smorio sam se.

Realno darksiders i jeste hack and slash igra tako da ovo nije nikakav problem za nju.

1 Like

Kakva promena perspektive. Ja sam ipak viÅ”e da urade punokrvni 4 nastavak u fazonu prethodna tri dela, ali dok se to ne dogodi, ovo će se igrati i to sa zadovljstvom.
ARPG mi je jedan od omiljenih žanrova, jedva sam se skinuo sa Diablo-a, tako da ovo ne može biti loŔe za mene.

1 Like

Ne izgleda lose, ali se nadam punokrvnom nastavku iz treceg lica. Kad vidim ovako nesto, plasim se da ne prebace fransizu na mobilne platforme. Bice super ako bude moglo 4 igraca co-op. Ovako na drugi pogled, lepo to izgleda samo sto nisam toliki ljubitelj ove perspektive. Ali odigracu jer ipak je to Darksiders.

Uh ovo bi moglo super da bude. Jos ako bude bio couch coop, eto lidiji i meni srece.

1 Like

Pa ja vidim da se tamo krecu dva heroja, sto znaci da coop postoji, ne vidim zasto ne bi uradili i couch mode.

1 Like

Kako su dobro preneli sve mehanike Darksiders igara, prosto fantastično. Igra tipa Diablo-a, je dobila vertikalnost, brzinu, skokove, ja sam oduŔevljen vidjenim.
Imao sam malo rezerve sa prebacivanjem perspektive, ali ovo je sjajno odradjeno i Ŕto se mene tiče pada pre-order. Jedva čekam da izadje igra.

Ovo je geneza (pun intended) darksidersa i izometrijskog tomb raidera od pre par godina

Darksiders Genesis: Nephilim Edition announced. Available for pre order for $379 (limited to 5000 units)

Nephilim? Jel ovo igra kineska verzija Diabla sta?

Board game izgleda cool, ali ne bih dao tolike pare samo zbog toga.

kakva pizdarija od trejlera, pa bravo. sta znaci kad ubacis poznatu pesmu tamo gde treba :smiley:

1 Like