Darksiders III

Igra izlazi za PC,PS4 i XBOX One.

  • Play as FURY – a mage who must rely on her whip and magic to restore the balance between good and evil on Earth!
  • Harness FURY’s magic to unleash her various forms – each granting her access to new weapons, moves and traversal abilities
  • Explore an open-ended, living, free-form game world in which FURY moves back and forth between environments to uncover secrets while advancing the story
  • Defeat the Seven Deadly Sins and their servants who range from mystical creatures to degenerated beings
  • Darksiders signature art style – expansive post-apocalyptic environments that take the player from the heights of heaven to the depths of hell, dilapidated by war and decay and overrun by nature



10 Likes

Drugi deo.je vrhunski… Ja sam mislio da ce bititreci jahac apokalipse…

Iako su rekli da će definitivno nastaviti sa serijalom, hype. Nadam se da će bataliti loot sistem iz drugog dela, jer mi je brzo dosadila igra zbog njega.

1 Like

I jako veliki plus je sto su nastavili sa prelepim okruzenjem kao u dvojci… U kecu mi je mmogo monotono i dosadno…

Auuuuu Hype!! :smiley: Obozavao sam ovu igru, pogotovo drugi deo, nekako mi je mnogo bolje legao nego kec. Jedva cekam. :smiley: Kolika li ce mapa da bude ovoga puta… :smiley:

@Akiris će poludit.

Kani se bola tog Driveclub na sekund :smiley:

1 Like

Mozda ce igra biti prikazana na E3? :smiley: Ovaj E3 moze da donese bas lepa iznenadjenja… Mada bi lepse bilo da nista nismo znali i da samo pokazu trailer…

Prvi deo sam uzivao, drugi je bio nekako… rasplinut.

Samo da zategnu sve ko u prvom delu, i bice fantasticno.

1 Like

Evo jos dve slike koje sam nasao. :slight_smile:


EDIT: I treca :slight_smile:

Prvi deo je bio mama, drugi me je smorio na pola igre.

3 Likes
2 Likes

Ja nisam igrao drugi deo, tacnije probao sam ga i batalio, ne secam se tacno zasto, ali zato prvi deo sam bio presao dva puta :slight_smile: .

Ja sam onda retkost kome je open world i loot sistem bio vrhunski u DS2. Bio mi je mnogo zabavniji nego DS1.
Mozda i zato sto sam prvo igrao drugi deo pa prvi.

7 Likes

Meni je prvi deo bio fantastičan, takođe War kao lik mi se nekako najbolje uklopio jer je imao taj neki badass izgled, i drugi deo je bio poprilično dobar, ali je meni ipak kec ostao urezan, čak sam ga i prešao 3-4x.

Darksiders serijal je Legend Of Zelda za one koji nemaju Nintendo. Da stvari budu jos bolje (barem za mene) izbacena je sva weird kiddy like japanstina koja je prisutna u zeldama i unapredjen je sistem borbe. Prvi trejler za keca kad se pojavio znao sam da ce mi se dopasti i bila je jedna od boljih igara koje sam igrao (minus 100 milja jahanja za trofej). Podjednako su mi dobra oba dela, malu prednost dajem kecu. Ali mogu slobodno da kazem da su meni ove dve igre u top 10 prosle generacije.

Inace ono sto me najvise kupilo u igri jeste taj sistem istrazivanja i zagonetki gde na kraju dobijes neki item koji ti omogucava da nastavis da ides u drugom pravcu mape gde nisi mogao do sada. I onda skontam da je to u stvari besramno kopirano iz Zelda serijala. :grinning_face_with_smiling_eyes: Ali kao sto ameri kazu, the more the better. Ako je uradjeno kako treba, samo daj sto vise :blush:

Sto se tice same trojke, koliko sam video ovaj put krademo od god of wara i lords of the shadow sto se tice borbe😄. Vidimda ce prica biti opet paralelno sa svim ostalim delovima i zadovoljan sam sto serijal nije mrtav i sto cemo kad tad da vidimo epilog onog epic finala iz keca.

Cant wait :blush:

7 Likes

Isto, drugi deo sam batalio posle mozda 2 sata igranja dok mi je prvi bio odlican.

Ja sam igrom slucaja prvo odigrao drugi deo. Kad je izasao, ubacio u konzolu i kao - ajd’ da udjem da testiram da li radi. Usao u igru i 4h se nisam skinuo. Meni je dvojka legla perfektno, i svidelo mi se koliko je fluidno i lako bilo za igranje, brzo naucis poteze i kombinacije u borbi. I loot sistem mi je isto odgovarao, maltene isto kao u Diablu 3. Posle toga sam igrao prvi deo i isto mi je bio super, ali kad se iz onog otvorenog sveta vratis ovde gde je dosta toga zatvoreno, gde imas onaj jedan armor samo (ne racunajuci onaj koji mozes da dobijes kad nadjes sve one delove tog armora) onda u stvari vidis te sitne prednosti drugog dela. Volim varijacije oruzja u igrama i njihov izgled. Jbg graficki sam dizajner. :smile: U svakom slucaju, ja nisam mislio da cu da dozivim dan da izbace treci deo zbog svega sto je bilo sa tom firmom, ali ja ovo uzimam. :smiley:

1 Like

Nadam se da će treći deo doživeti dovoljan uspeh da odmah najave i četvorku sa Strife-om. Ako ga dobro odrade može izgledati more badass than War. :smiley:

1 Like

Morace onda i peti deo. Gde igras sa svima i sa mogucnosti COOP :smiley: .