Days Gone

Da bre, ja zeljno iscekujem izlazak otkako su najavili igru. Meni ovakve igre znaju da legnu ko kec na 11.

Pustio juče na Auto-download :smiley:
Od petka kreće tamanjenje zombija.

4 Likes

This means that when you start pre-loading the game, this update will be included in the file download and if you are purchasing a disc version, then you will need to download the 22GB update in order to play the latest version of the game.

1 Like

Da ali 22GB day one update, ne vidja se tako cesto, a i ne mirise na dobro.

Bilo je i ranije za neke igre velikih apdejta(day one) pa su radile kako treba,nista to ne mora da bude lose…

Nisam siguran za Division jer igra zauzima 50 giga, malo cudno da je cela igra bila day one update, mislim neki je sigurno bio ne secam se koliki.

To ce biti slucaj i sa ovom igrom posto su rekli da ostaje iste velicine i posle update-a

Ljudi, samo se setite God of War, prvih 10 dana od izlaska igre, bilo je 7 patcheva, neki su bili veći, a neki manji, ali bilo ih je 7. Da li je potrebno da pišem kakva je igra u pitanju.

Nije stvar koliki patch izbacuju, već kakav pach izubacuju. Nadam se da je samo upgrade, koji su najavljivali da će biti od prvog dana.

U svakom slučaju, javljam utiske u petak uveče :smiley:

2 Likes

Na Eri su dosta komentarisali lose performanse, ali neki od pre-release patcheva je to navodno ispeglao. Nije bas najbolji pokazatelj sto su nakon nekoliko odlaganja tek sada uspeli to da ispeglaju. S druge strane, hvale se kolicinom od 500 zombija na ekranu, a Deaconov model porede po detaljnosti sa Kratosovim. Nema detalja oko Pro performansi, verovatno je samo obican supersample sto je smor.

Review embargo ne mora da bude indikator loseg kvaliteta, ali desavalo se. Negde je konsenzus da ce biti ~80 igra, mozda i koji poen nize, kao Detroit.

Evo malo dužeg i svežeg video klipa:

U startu mi igra nije delovala preterano zanimljivo, ali sada je baš čekam sa nestrpljenjem.

1 Like

Pratim ovu igru odavno iako nemam Sony, nekako sam verovao da ce ispasti dobro, i sad mi bas zao sto necu moci da igram ovako nesto.

krenuo danas auto download,jeaaa 60GB

Instalirala se juče igra, piše da je od sutra ujutru slobodna za igranje :smiley:
Jedva čekam da krenem sa smanjenjem broja zombija, ovaj freaker-a.

Nisam jos procitao sta kaze mlada spisateljica, al eno po naslovu vidim da se Jurogejmeru ne svidja… eh.

A dobro, jednostavno ovo nije tip igre kakve voli ova djevojka i to se vidi, tako je i objasnila. Sa druge strane, prethodni review koji je postavio jahalang govori sve najbolje o igri.

Ko voli zombi tematiku, ovo će mu biti prava poslastica. Meni sigurno hoće.

Inače tek treba da odigram Metro Exodus, zbog silnih obaveza tek ću ga naredne nedelje odigrati kao čovjek. Posle toga napadam Days Gone.

Sreća pa postoji RI i nalozi igara. Uzmeš igru za koju smatraš da će ti se svideti, ako ti se stvarno svidi obrneš, a ako ti se ne svidi prodaš. U najgorem slučaju izgubiš 500 RSD. Kad pogledam na kakve gluposti dam sve pare, ovih 500 RSD mi dodje kao super investicija. Jer da nisam probao, radio bi onaj crv koji gricka polagano iznutra mozak i ide na živce, da se proba igra.

Ako sam nešto naučio do sada - review koje plasiraju internet portali su čista glupost. Prvo su zasnovani na ličnom mišljenju ljudi, a svi znamo 100 ljudi -100 ćudi. Tako da dok sam ne probam i ne donesem sud, mogu da pričaju šta god žele. Takodje neke igre čak i u walktrough gledanju deluju dosadne, a ispostave se da su mnogo bolje kada se igraju. Tako da sam ja zastupnik mišljenja, testiraj, igraj i veruj u svoj sud.

1 Like

Verujem da je igra super, i dvoumim se vec par sati da li da udarim preorder dok jos moze. Ali brine me jer se iz vise izvora pominje da igra ima bagove. Stvari se ucitavaju ispred nosa, dosta pop-in-a, drvece se pojavljuje i nestaje, cak ima i neki bag sa audiom gde u odredjenoj situaciji ne cujes nista osim glavnog lika i oruzja kog nosi i to onda nastavi da traje sve dok se ne izadje iz igre, pokrene druga igra i ponovo se vrati na ovu. To se bas pominje u ovom videu. Da nije najbolje ispolirana. Tako da cu da sacekam taj update koji budu pustili pa da vidim situaciju. Ali izuzev toga mi deluje super.

1 Like