DBT2 u TVu

Cao,znam da nije mesto vezano za ovaj slucaj,kupio sam vox tv sa dvbt2 tjunerom ,kad hocu da trazim kanale izbacuje mi da postoji dvbt u njemu. Nema t2 ,i tako kad zavrsi pretragu i iskoci mi nema si modula . Jel mogu ja to da reklamiram,ko se razume u ovo da mi pomogne bilo bi super :smiley:

Prosto nemoguće, koji model TV-a je u pitanju?

VOX LED 32YD200 ,kupio ga al pre sam imao sbb gde sam stanovao pa se selio i sad pokusavam da gl tv bez ikakvih pretplata jer svuda pise da ima dvbt2 al trazi mi taj si modul.
Pod garancijom je jos pa dal da ga reklamiram

TV ima T2 tuner, a C modul je mesto za karticu za gledanje, recimo, kablovske.
pri pretrazi kanala, izaberi auto režim, i pretraga samo digitalnih. Mora da nađe nešto ako si mu priključio antenu.

Buraz sve sam probao i uvek izlazi isto dal trazio digitalne ili analogne trazi taj si modul,ni jedan program ne hvata … Ni meni tu nista nije jasno

Have you try to turn it on and off? :slight_smile:
U podesavanjima country biraj Srbija ili "other’.

Ako i to ne pomogne,tv pod mišku i u radnju gde si ga kupio…

Za pretragu stavi ANTENA a ne KABEL. Čim, staviš kabel traži ti C modul.

Vcr cu postaviti slike ,pretrage ,ali tesko,ne postoji da biram dal cu antena ili kabel…

@NIKOLA93 mora postojati 100%, ti grešiš u nekoj sitnici. Preporucujem ti da odes do neke prodavnice i pitaš prodavca da ti na sličnom TV-u (verujem da Vox ima isti meni već godinama) pokaže kako se bira Terrestrial ili Cable source!
Veruj mi smejaćeš se samom sebi kakvu sitnicu nisi primetio…naravno odnosi se da si ga povezao na antenu.
P.S. proveri da li si antenu zakacio na pravo mesto jer sam ćaletovom drugaru i ja tako skenirao 5-6 puta i neće pa neće da nadje ni jedan kanal! Kad sam skinuo TV sa nosača on frajer bućnuo antenu u činč. Jeste glupost ali proveri ti ipak još jednom.

E baki toliko nisam blesav da u cinc antenu gurnem :smiley:

Nadje 26 kanala ,svi traze si modul,al medju tima su svi pinkovi,arene sport,kitchen i sto sta nesto … nema rts i ostale koji mogu da se gledaju. P.S. prvi put da je nasao bilo koji kanal ,do sad nije ni jedan,nabavio sam neku drugu antenu

Što dalje implicira da je problem bio do antene a te kanale sto si nasao su telekomovi koji su zakljicani.

Evo okrecem 45 minuta antenu u svim pravcima ni da mrdne sa tih telekomovih… valjda cu do ujutru namontirati :smiley:

Odakle si da ti kazem gde da okrenes antenu?

Novi Sad ,okretao sam ka Fruskoj Gori na sve strane al sve zakljucane hvata,al hvala na pomoci,ako imas ideju kako da je posadim :smiley: