Death Stranding - Exclusive Trailer (E3 2016)

Norman Reedus,samo da ne bude kao PT(silent hill)ā€¦ali ipak Hideo Kojimaā€¦

Koji mindfuck od igre.

Hey Norman! would you like to star in a video game?

Iā€™m down :smiley:

Koliko sam ukapirao dok sam gledao konferenciju, ona beba je iz njega izasla?

Lol tek sad sam skontao da celo vreme se tema zove Death Standing umesto Death StRanding. :smiley:

Ispravljeno

2 Likes

I meni se tako čini zbog onih ožiljaka, a i mislim da će igra biti neki sci fi zbog svetlećih lisica. Verovatno će story line biti neko bežanje iz zatvora i verovatno je on (Norman) kriv za sve one mrtve životinje na plaži. Idalje mi nije jasno zaÅ”to beba jednostavno nestane i vide se samo tragovi kako odlazi, da li je to bio samo neki njegov privid ili neÅ”to drugo i ko su ona 5 petorica na nebuā€¦

Videćemo Å”ta je Hideo smislio. :slight_smile:

Jel jos neko primetio Marka Cernog u potpisu igre?

Jedan malo zaboravljen clanak iz decembra koji mozda potvrdjuje da ce ova igra izaci i za PC

Covek kao da je u zemlju propao posle neuspeha Knacka. A takav je genije, najzasluzniji za dobar launch PS4.

Ma da ne verujem, po onome sto sam video na E3, House se pojavio na konferenciju samo da bi najavio(Wtf) povratak Hideo-a, pretstavili su ga kao boga i oca.
Isto kao kada se Spencer pojavio i potvrdio Scorpio, tako se na Sony konferenciji pojavio House najavio Kojima-u i otisao, malo sam ostao :unamused:, jos jednom wtf :laughing:

Ma da to ne mora da znaciā€¦

Verujem da će se pojaviti neka Kojimina igra na PC, jer je rekao da to planira da radi sa svojim studiom. Sad, da li će baÅ” ova, ostaje da se vidi, pogotovu nakon njegovih tweetova o podrÅ”ci koju mu pruža Sony.

Ako ono Å”to piÅ”e u tekstu koji je objavio Akiris bude bilo tačno, onda ova igra sigurno stiže na PC, jer svi znamo da Hideo jednu igru radi dosta dugo i da tako biti i sa ovom, tako da ako je gore pričao o nekoj igri, to je onda upravo ova igra jer sam siguran da joÅ” uvek nema ni planove za sledeću igruā€¦

Ne verujem nista dok ne vidim , barem neki cinematic trailer i ne cujem neke detelje vezane za pricu, mesto radnjeā€¦itd

Igra nema ni liniju koda napisanu a već je best thing ever. Ako je i od Kojime, puno je.

Ako cemo iskreno, mene za sada nista od Kojime nije impresioniralo. Mozda malo Castlevania u koju je umesao prste ali to je to.

Da, da ja sam jedan od onih kojima je MGS serijal sranje.

Flame Shield engaged :smiley:

3 Likes