Destiny 2 - Official Launch Trailer

Probah juce prvu misiju, kad ono isti pocetak ko Destiny 1!

Pa te onda vrate u kulu, a tamo sve drugacije izgleda, plus je Traveler razbucan a niko o tome ne prica.

Pa ispada da bi shvatio sta se tu zapravo desilo odes do neke leve zene koja u svom ‘inventaru’ ima singl-plejer kampanje.

Barem je sve dostupno odmah, pa ko zeli u strajkove da grinda puske ne mora da se smara deset sati kroz pricu. I obratno. Da je elegantno, nije, al razumem sto su tako iskasapili igru.

Izgubili su na grandioznosti i urgenciji, al dobili su luna park, sto je mozda i najbolje. A svi oni npc-evi sto su ranije imali nekakvu ozbiljnu ulogu mi sad vise lice na zaposlene u diznilendu koji moraju da se pretvaraju kako ti i bas ti ces da spases svet. Kao i momak koji ceka red iza tebe.

Jos mi treba ps+ za vecinu sadrzaja, a ne daju mi se pare.

2 Likes

Kada se sada okrenemo i pogledamo D2, Pa Prve dve “ekspanzije”. Igra je odmah trebala biti besplatna. Ali onda bi sve bilo skupo u igri… Ali, generalno, sama mogućnost da odmah imaš sve otključano i da ne moraš da se smaraš sa kampanjom, pa ekspanzijama, koji su blago rečeno nešto najodanije što sam ja do sada odigrao. A uz to, odmah možeš da kreneš u Raid, mada nije poželjno. Plus sada svi mogu da jure oružje iz black armory ke stvarno odlično… Sada ostaje da ekipa malo nakupi oružje, da upadne u klan i da krenemo sve raidove od početka :smiley: Taman dok ne padne cena ove nove ekspanzije…

Probao novi raid…za sada je veoma težak…oslanja se na do sada vrlo precizan timski rad…gde se greske ne oprastaju…nekoliko sati smo pokusavali ali težak je…gledao na YT uzivo…satima ga igraju…iako mehanika raida je u suštini laka ipak nine ga uopšte lako proći…

Svaki Raid je bio takav…

1 Like

Jel ima neko neki dobar clan na PS4? Ostali mi trofeji za platinu pa mi treba neka ekipa za to.