XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Destiny 2 PC, Xbox One i PS4 izdanja

Collector’s Edition

Destiny 2 game
Expansions I and II including quests, coop activities, multiplayer content and tons of armor and gear
Legendary sword DLC
Legendary emote DLC
Cabal empire emblem DLC
“Frontier” physical bag you can carry around with a 15″ tablet pocket
“Frontier” kit including USBcharger with solar panel
A paracord
A solar rug
Limited edition steelbook
Collector’s edition cabal themed premium box, including a notebook, a map, and collectibles such as postcards and “pawns from the Empire”
Limited Edition

Destiny 2 base game
Expansions I and II
The DLC noted in the Collector’s Edition
The steelbook
The premium box and all the stuff inside

Ali na pc-ju igre i dalje na dvd-ju,izgledaju bolje (naravno u zavisnosti od konfiguracije) od konzolnih… konzolarnih…konzolaskih… But how?

Ahahahaha, bukvalno!

https://pbs.twimg.com/media/DCTRs4fVwAALrAN?format=jpg
Cisto ako je neko zaboravio :smiley:

23 posts were split to a new topic: Destiny 2 / BETA

Ti baš nemaš pametnija posla u životu? :smiley: Kako ti nije dosadio? :smiley: Ja sam refundirao igru posle malo više od mesec dana :smiley:

A gde ti je ornament za chest piece :smirk:?

On je tu u svakom slučaju, a da li je otključan? Znam da je trebalo brdo killova melee I bombama da se otključa. Ja sam igrao malo prošle nedelje i smorio se, isto je kao i pre, jedino što je 6v6 pa je malo zanimljivije, ali ttk je isti sto je sranje.

Trazim ekipu za raid na PC-u, ako je neko zainteresovan, obicno nas bude 3-4 i nikako da popunimo tim…
posaljite bnet-ove :slight_smile:

Razmisljam da uzmem Destiny 2, sad me zanima da li vredi da se sad upustam u to, koliko je PS4 playerbase?

Uvek ćeš lako naći igrače, jedino za Raid možda malo teže pošto je igra izasla poodavno, ali ni to mislim da nije problem preko lfg.

1 Like

Ahahahah, nova rasa smrznuti hajvovi a nova lokacija Mars. Kakvi su majstori ovi iz Bungiea :joy:

Znaju da naprave trailer…

barem to :smiley:

Odlicno im ide :clap::clap:

I, jel destiny 2 mrtav ko sto pricaju il se jos mrda? :smiley:

Prvi deo sam godinama ignorisao dok nije izasao Taken King i promenio mi svet.

Ma za tu igru uvek pričaju da je mrtva a ima i dalje igrača više nego većina drugih. Igram sad ovaj dlc i igrača ne manjka.

1 Like

Neće D2 umreti tako lako. Igrača uvek ima i generalno je zarazna igra.
Ja sam posustao sa njom jer jednostavno nemam živaca da iznova prelazim jedno te isto i radim grind. Nisam taj tip igrača. Dokle god ima novih misija, ja igram, ali kada počne ponavljanje, ondak kažem dosta.

Odigrao sam osnovnu kampanju i dosta izgustirao MP u D2, tako da sada čekam da izbace većinu DLC-ova, pa da odigram i njih.