Destiny 2 {MT}

Carski!

2 Likes
1 Like

A ja sam lvl 305 :smiley: Ako se racuna u opste lvl ovde…

Armor i oružje minimum 650…jer sa ovio novom sezonom ide se do 700…

U traileru ja 1:10 baš pričaju o tome da za sat vremena može da se dođe do lvl-a 640 Kako nih igrači odmah mogli da uđu i igraju ovu sezonu …

Još uvek se dobijaju engrami kada neko iz klana završi Raid?


Zato pitam :grin:

Posle 18. meseci upalim destiny I šta me dočeka?
:

Ali i dalje, grafika je brutalno dobra :smiley:

Koliko obično traje ovo održavanje?

1 Like

A šta sam ja govorio?

“As an additional bonus, gamers who buy the Founder’s Edition will also receive Destiny 2 for free.”
İzjava od strane Google-a

35$ :joy::joy::joy::joy::joy: 60$ deluxe :joy::joy::joy:

1 Like

Idemo za jos 1 godinu…moram reci da ok kada su dali besplatno D2 vanila verziju…dokupio sam Forsaken i Annual Pass…i naigrao se za te pare…i ovo cu verovatno nabaviti…

Meni je d2 toliko dosadan da je to čudo jedno. Od kampanje koja se može svesti u top 10 naj dosadnijih, pre MP koji se dosadan, Raid koji je jednoličan i dosadan, oružje i oprema koji su jedno te isto samo sa drugom bojom… Apsolutno smeće od igre i oni i dalje imaju hrabrosti da naplaćuju sve ovo… Serveri koji su smeće još od prvog dana prve igre, nema prebacivanja opreme iz prvog dela jer je tower uništen i sva oprema sa njim, pa onda idemo daj ponovo sve iz D1, Ali ovoga puta moraš da se cimaš kao da ćeš da otključaš ne znam i ja šta… Apsolutno smeće od igre :smiley: D1 destiny 1 vault of glass je bio bolje iskustvo nego ceo D2 da svim ekspanzijama…

Ja sam samo rekao da je meni smeće i dosadno… I imaju dosta igrača jer su igru Dali free… Ali I dalje je upitno koliko imaju zapravo igrača… Jer sve što sam ja odigrao jeste reciklaža već svega što je bilo ranije. Čak i raidovi su potpune reciklaže… Sve je isto, samo su tapete drugačije i malo izmenjene zagonetke… Ništa ground breaking… Čak i oprema koja se dobija u tim rejdovima je potpuno ista kao i plava oprema. Samo malo “izmene” boju i dodaju po još neki ukras… Apsolutno ništa nisu uradili da zasluže pare+su opljačkali idiote koji su kupili prve dve “ekspanzije”… Ono je tek komedija… Dakle, ja opet kažem iz svog ugla. Ja sigurno neću sa druga dva lika da prelazimo sve ponovo i da jurim opremu za koji god lvl he sada aktuelan… Ako se u opšte nagovorim da je i upalim još koji put. Apsolutno smeće za koje treba da plaćaju da neko igra, a ne da naplaćuju 35-60$…

Ja sam duze vreme bio protiv ulaganja novca u Destiny 2…ali sada pogotovo ovih zadnjih 3 sezona dobili smo nešto super…Gambit da i ne pominjem to je nesto najbolje sto sam iskusio u MP vodama online igranja…
D2 se ne igra sam…ako nemas bar jednog prijatelja igra prosto nije to, to…sa drustvom je potpuno novo iskustvo…

Meni je Destiny 2 bio odličan izvor zabave kada ne znam šta da igram i kada želim da mi vreme jednostavno proleti, plus mi se konačno čini da sam našao ekipu koja je em opuštena, em kad igra to radi kako treba, što za mene predstavlja savršeni balans.
Jedino se bojim da ove nove promene ne učine igru isuviše komplikovanom, bojim se malo tog MMO elementa, ali kako stvari stoje planiram da uzmem ekspanziju sa pass-om za narednu godinu.

Btw, evo nekih novina vezano za Eververse:

1 Like