Destiny 2 {MT}

@loodacha, @jahalang0112
Destiny 2: How to get the OUTBREAK PERFECTED! | Exotic Quest Guide - YouTube
Može li se još ova puška uzeti? Pošto ni na jednom od 3. karaktera nemam tu misiju…

1 Like

A onaj prvi deo? Gde treba da se pokrene misija i da se izneo ono sranje i da se nađe 6 onih… Ja to ne mogu da pokrenem…

na samom pocetku YT videa imas odakle pocinje ti glavni quest za nabavljanje ovoga Exotic oruzja…
titan%201
ides na TItan planeti pokreces ovaj heroic quest prati vide na dalje …

tu sa leve strane imas inace zakljucana vrata koja se samo za ovaj quest otvaraju

Sve su ti odgovorili pa da ne mlatim praznu slamu, ali samo hoću da kažem da je Outbreak predivan, skoro da nema recoil, čarobna puška zaista.

E, pa ja tu misiju nemam. Ni na jednom od tri lika. Zato pitam.

Moraju se prethodno zavrsiti sve misije sto se tice single player kampanje…da bi mogao ponovo odigrati ovo i dobio potreban transporder za nastavak …
Posle toga ide zadnji deo koji se sastoji od prelaska Zero Hour normal quest-a tu dobijas doticnu pusku…to je laksi deo…ali ako želiš usavrsenu moras zavrsiti drugi deo Zero Hour Heroic quest…koji je malo tezi…5 nedelja trajace da bi dobio usavrseni Outbreak Perfeckted…

Ako nekome treba pomoc za ovo slobodno me kontaktirajte igram na PC verziji igre…

Ma meni te misije nema u opšte, ni obične a kamoli heroic. Zato pitam. Probao sam sa sva tri karaktera i nemam tu misiju… A kampanju sam završio na sva tri lika kompletno… Moram da vidim kako se ta misija otključava…

To do this you’ll need to have completed the main campaign in Destiny 2 . This will allow you to pick up the mission Enemy of My Enemy from Sloane on Titan. … Play through the Enemy of my Enemy quest steps until you reach the reactor room and recover the reactor.

Znam da nije direktno za Destiny 2 temu…ali moze da vazi za sve igre hehehe




Moraću da teram nekoga ko ima misiju da je startuje I da ja se pridružim i samo uzmem to sranje…

Aha… E, to već nisam znao :smiley:

nego kad ce biti ta free verzija?

Ja mislim u septembru, kad izađe ova nova ekspanzija

1 Like
1 Like

Hahahha Pa to je destiny 2*2 :grin: Mogli su to malo smanjiti… Stvarno ga preterane…

Što se mene tiče, imam sve skupa 3 TB prostora, tako da samo udri, a uskoro kreće gears 5 pre-load, tako da će slobodan prostor značajno da se smanji :smiley: Samo čekam da vidim da li će ortak zapravo da kupi ekspanziju, pošto ja uzimam girse i baš me briga za destiny…

Ja sam zbog ovakvih stvari stavio eksterni HDD. Ono što nije intenzivno za korišćenje i nije online od igara stoji na eksternom HDD-u, a samo MP igre su na internom zbog brzine. Iskreno ovo i nije potrebno, nisam primetio razliku u radu igara.

Ja sam nekoliko igara igrao sa eksternog harda, girse, forzu, halo 5, mcc, Witchera 3 i nikada nisam primetio razliku u očitavanju ili da u opšte igram sa eksternog hard… Ali na X-u na internom hardu su mi igre koje igram češće, igre koje retko palim idu na eksterni od 2 TB. A i eksterni od 2+ TB je dosta izgubio na ceni, čak je i 5TB došao u cenovni rang 150-200€, što je sasvim ok za toliki prostor…

Ja kad sam pricao da je mnogo veci problem 500 gb i 1tb memorije na PS4/One nego 32gb na Switchu ljudi se sprdaju, a to je zaista tako. U praksi tih 32gb je jako tesko popuniti dok 500gb napunis cas posla, bez obzira kupovaoa fizicka ili digitalna izdanja.

Na switch-u tih 32gb mi je trajalo 30 minuta i to samo za demo igre. Imam popunjeno 32 internih i 128gb eksternih i pola igara koje bi hteo, nisam u mogućnosti da stavim. Ako igraš dve igre uvek ćeš imati mesta, ali ako igraš više nikad tibneće biti dovoljno.

Opet na PS4 mi se nikad nije desilo da popunim 1.5TB prostora, odnosno da dodjem u situaciju da moram nešto brisati, da bi nešto instalirao, a držim dosta igara instaliranih zbog dece. Tako da ta priča bolji switch po pitanju prostora u mom ličnom primeru nikako ne pije vodu.