Destiny 2 {MT}

Pricam za 99% ljudi koji Switch koriste na legalan nacin. Uglavnom ce ljudi kupovati fizicka izdanja jer su jeftinija, ne zauzimaju memoriju, imas nesto lepo u vidu kolekcije, a na kraju krajeva odigras igru i prodas. Ko hakuje i hoce da igra sve sto postoji onda kartica definitivno mora. Generalno postoje i one igre cija fizicka izdanja zauzinaju mnogo ali to realno niko i ne kupuje za Switch…Evo ja na Plejki imam 7 fizickih igara, nekoliko demoa i besplatke igre tipa Fortnite i hdd vec u problemima :grin:

Girse5 Beti možeš da obriše i eto ti 11. giga slobodno

1 Like

Sad je Luna suvi prosjek,Bungie uvijek unisti svaki pinnacle weapon nekim nerfom kada tupavi ameri zakukaju kako je OP.
Sledeci na listi ti je Recluse,cudim se da vec nije nerfan

Ima tu dobrih HC koji joj sada mogu parirati Service Revolver,West of Sunfall 7,Ikelos.NF je zlo zbog range-a al jbg Bygones im je pencilin za sve :laughing:

Ja sam dobio gomilu kvalitetnih oružja zadnjih par dana. Napokon ikelos pumparicu, traktor, black talon. Ne znam šta su radili, ali su napokon počeli da bacaju kvalitetniji loot :smiley:

Ma ništa od toga ja ne rurim, šta padne palo je… I onako samo ubijam vreme po malo do girsa 5 :joy:

Koga vas? Ili nas :smiley:
Nemoj da ga uhvatim 1na1, izaci ce mu gnasher na bulju.

2 Likes
2 Likes

Najveci problem sto je lvl enabled,moram da se smaram citav dana sa pinacle opremom i da farmam lvl da me ne bi neka noobara sa 1000 lighta omlatila kao slinu zato sto sam underlevel,uzas

Definitivno šteta šta je nastalo od igre. Pogotovo kada je za D1 izašao zadnja ekspanzija i očekivanja posle za D2… A igre tako obećavala, čak uradio pre-order u nadi da će nadmašiti sva očekivanja, kad ono… Ostaje nada da će D3 biti odlična igra :joy:

Za ovo treba season pass?

1 Like

Destiny 2 in a nutshell.

1 Like

pa imaš gamepass?

1 Like

pa xsx :grinning_face_with_smiling_eyes:

Kad izlazi ovaj dlc? Posto imam gamepass planiram da se vratim malo ovome :slight_smile:

Oktobar ili novembar ako se ja dobro sećam.

1 Like
1 Like

Imam pitanje:

Kakav je Destiny trenutno za nove igrače? Budući da ga uopšte nisam igrao, mogu li sada da uskočim u svu tu priču a da ne zažalim što sam se rodio zbog iskusnih igrača koji su već tamo? Odakle da počnem uopšte, šta da kupim?

Ništa mi nije jasno

Dzabe rejdovi ako nema ekipu. Ako mora svako vece da ide na looking for guardians, onda nije to to :grinning: