Destiny

Websajt

Developer: Bungie

Datum Izlaska: 9.9.2014

Broj igrača: 1-3 Story Mode, 1-3 Strike (matchmaking or friends) 1-6 Raid (friends only) 6-12 Multiplayer

DESTINY OVERVIEW
From the Creators of Halo and the company that brought you Call of Duty. In Destiny you are a Guardian of the last city on Earth, able to wield incredible power. Explore the ancient ruins of our solar system, from the red dunes of Mars to the lush jungles of Venus. Defeat Earth’s enemies. Reclaim all that we have lost. Become legend.

OUR GOLDEN AGE

Everything changed with the arrival of the Traveler. Long ago, it breathed new life into our system. Rain washed over Mars. Fresh air cleansed the skies over Venus. Soon after, humanity raced into the black, and colonized these newly remade worlds. It was a time of miracles – a great Golden Age.

Multiplayer:

Enter the Crucible to hone your competitive skills against other Guardians in arenas that span the solar system. Victory will earn you rewards and reputation.

Bungie je rešio da nas počasti još jednom odličnom igrom. Za razliku od Halo franšize, Destiny se više svodi na CO-OP igranje, čak šta više, sama suština je u tome. Može se igrati i Solo, ali se ta draž gubi i nekako deluje isprazno i bledo u tom trenutku.

Radnja igre se dešava na četiri planeta. Zemlja, Venera, Mars i Mesec. Ima i Reef deo ali je on za sada samo story related. Na svakoj planeti pored par misija ima i Patrol mod u kojem idete i istražujete samu planetu. Iako deluje malo, igra ima MNOGO contenta, ali ga morate sami tražiti jer vam sem samog kostura priče ništa nije dato.

Pored Single i Coop dela, tu je i Multiplayer. Ponuđena su četiri moda, Control (klasičan domination, tri zone zauzimate i i ubijate za više poena), Clash (team deathmatch) Rumble (free for all) i Skirmish (3vs3 coop mod, postoje oživljavanje protivnika, taktička i smislena borba)

Pored standardnih modova, tu su i modovi koji će biti aktivni samo neko vreme, tipa Salvage (na mapi se random pojavljuju supply pods koje trebade da zauzmete i štitite određeno vreme pre dobijanja poena, protivnički tim pokušava da vas sabotira, i obrinuto), Combined Arms koji još nije predstavnjen u Full igri.

Pored tih svih modova :smiley: postoje i random eventovi koji će biti u igri. Dobra stvar kod Multiplayera je to što gear damage i leveling ne znače ništa. Znači samo skill i statistika oružja bez napisanog damage-a (znači bitno je, rate of fire, impact, reload, stability, range…). Ali u modovima koji su aktivni samo u par dana Iron Banner je bitna oprema koju nosite, vaš Armor, vaše oružje i damage koji daje itd itd. Baš zbog toga ovaj mod nije dostupan odmah na početku nego će biti otključavan u određenim trenucima. Naravno mod daje posebne nagrade najboljim igračima :).

Što se tiče opreme, pored standardne, tu je exotic, legendary, rare i uncommon. Exotic i Legendary su najbolje i pored osnovnog armora/damage-a daju najviše mogućnosti nadogradnje armora/oružja. Za nadogradnju vam je potrebno ofc materijal koji dobijate tako što rastavljate drugu opremu ili nalazite potrebne sirovine po planetama.

To bi bilo to, za sada. Kako izlaze expanzije i ostalo, topik će biti apdejtovan. Screenove ću postaviti preko noći ili sutra.

Mnogo više igrača čak i sa ovog foruma igra na PS4 zbog toga sam napravio u tom delu ovaj topic :slight_smile:

Ovo je najgora igra ikada Wahade zasto si dizao temu dzabe jos si se usudio da kazes da je igra dobra? :stuck_out_tongue: :smiley:

Btw dobar tekst :slight_smile:

Ja namerno nisam hteo da napravim MT jer igra nije ispunila ocekivanja a i multiplayer only je tako da…

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

Nema to veze, MT se mahom prave za velike igre, a Destiny je jedna od njih. Nema veze koje je ocene dobila.

Dobar tekst Wahade. Samo da vas upozorim već se pojavio trainer za unlimited ammo koji radi i za pvp. Ako je modderi ne dokrajče ništa neće.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Bungie ce probleme te prirode veoma brzo sankcionirati i to uopce nije problem,a oni koju su to okusali(varati) ce imati veoma dobar nastavak u igri(BANNED FOREVER).Ja nezz,po meni PRE BRZO su doneti zaključci o ovoj igri ipak je to jedan MMO koji ce konstantno da se nadogradjuje i usavrsava.

ali isto tako moze brzo da bude abandovan ako ne prodje dobro za dva meseca, ili postati free to play vrlo lako.

Ovo, svi znamo kako je Bioware zavrsio sa The Old republic.

Ja sam se smorio zestoko. Dosao sam do 20-og levela i ukapirao da se gube XP i krece da se racuna Light na armoru. Sad moram da uzimam one bountyje i da idem da jurim kao majmun sve isto po dvadeseti put, da radim one Vanguard misije, a progres bar ne da mrcvari kad se puni… Kao da krecem igru od pocetka. :d Ako izdrzim jos 5 dana sa ovom igrom, bice dobro. :zzz

Racuna se xp samo se pretvara u mote of light i time isto dizes levele.

Ako imas dobro drustvo, uvek je fun, ako ne, onda jbg :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pretvara se mozda kad se otkljucaju oni armori i oruzja, ali ja nemam inicjalne one “poene” da ih otkljucam. A za tebe kruzi prica da krcas, “E, Wahad danas uzeo ovo, otkljucao ono” :smiley:

Vidjen si u toweru juce oko 23h. :lol:

:smiley:

Džabe kada sve daje igračima iz liste, samo meni ne, a u 90% partija sam daleko najbolji igrač… Ispao legendary item jednom liku igrao sa nama, meni ništa ofc :D. Ispalo mu 5 novčića za legendary item da kupi, meni ništa xD

Sanse nema.

Kakvo failovanje? ****š press, igrači su oduševljeni igrom (velika velika velika većina). Activision je povratio 500mil u prvom danu.

Brzina je moja vrlina :smiley:

Imam ja sliku toga sto sam slikao ima lopta i neka ljubicasta lopta.Nezz dali je to vijest od danas,ali ja sam loptu pronasao jos prije 3 dana.
Sada se bacam na trazenje teme za objavu SS-ova posto je totalno zamrla.Toliko o tome.95% foruma ima PS4 i nitko da nije objavio niti jedan SS je smjesno.Ako zbog niceg onda bar zbog onih koji bi htjeli da vide kako to izgleda na ps4

Pa nije 95%, ali oko 80% jeste, barem aktivnih članova.

Destiny - Current Gen Vs. Last Gen Graphics Comparison

Ima 12GT ps4 a xbox one 13GT da kazemo da fali opet statistika vam nije tacna :slight_smile:

Cime se ti bavis, pravi si M$ fanboy.

Ne bih ni ja sad da trazim dlaku u jajetu, ali vas spisak je updateovan prekjuce, a nas pre 2 meseca. :dada: