Destiny

Daj mi vremena do sledeceg vikenda, posto krecem od nule, da stignem malo da podignem level do tada, i onda mozemo u coop, eto vec nas ima za manji fireteam

1 Like

Da li neko moze da mi objasni kako da dodjem do PvPa u destiny?

Vidim. Morao sam da predjem par SP mapa. Ali nesto dosta dugo trazi 12 igraca

Odigrao sam par sati, 9 sam level. Koliko sam skontao, kad se spustim dole na zemlju da radim misije stavi me sa nekim ljudima. @n00dle Da li ti igras? Naleteo sam na nekog xxNn00dle ili tako neki nick, a nemam te na liveu u prijateljima. Elem, zavrsio sam sa nekom trojicom na misiji. Neka 2 bossa ubijali. Jedan ogromni pauk (robot) a drugi veliko ljubicasto oko. Poginuo sam 200 puta. Bio sam najgori po smrtima verovanto, ali drugi po ubistvima.
Ono sto mene interesuje jeste kako da dodjem do boljeg oruzija i geara? U MP imam utisak da imam najmanje HPa i da najmanje DMGa pravim iako budem na 1. ili 2. mestu. Jel samo igram story mode ili ima neko “farmanja”

@Marko96 Nope, ne igram vise. Prestao sam negde u februaru, kad sam skupio prakticno sve puske koje sam hteo i dostigao maksimalni light level bez raidova. Igrao sam mesecima svakodnevno. Nije mi zao vremena, bilo je relaksirajuce pokretati jednu te istu igru iz noci u noc. Postoje svakakve validne zalbe na Destiny (mada posle Taken Kinga to je druga prica), ali gunplay je bio i ostao neverovatno udoban. Bungie i njihovih 30 sekundi zabave.

Najvise sam igrao multiplejer i strajkove. Strajkovi su verovatno najbolji nacin da se dodje do bolje opreme, ako ti ne smeta ponavljanje. Upari te sa jos dvojicom stranaca, pokrene randomly jednu od pregrst strajk misija i drljaj. Strajkovi obicno traju izmedju 10 i 20 minuta, ubrzo naucis njihov ritam i sta treba gde da uradis. Sto je jos bitnije, naucis i koje bitke mozes da preskocis. Igrati sa saborcima koji znaju sta treba da rade je poezija u pokretu. Prosto ti bude zao kad neko od njih ode.

Ako imas nekog s kim bi caskao dok grajndate strajkove, sve zajedno bude bas prijatan nacin da provedes sat-dva. Posle kao promenu ritma odes u crucible da isprobas na drugima te krasne nove puske koje si dobio iz strajkova.

A naravno, preko svega ovoga postoji cela meta gde sakupljas ‘strange coine’ da bi kod Xura vikendom kupio sto vise tzv ‘three of coins’, cija upotreba pred ubijanje nekog bossa povecava sansu da dobijes egzoticni (zlatni) engram, al to je vec pomalo ezoterija u koju ces sam prirodno uplivati ako te bude dovoljno zgrabila igra.

EDIT: sad vidim da si tek 9. level – treba sto pre da dodjes do 40 levela, tu tek pocinje pravi loot chase. Mislim da jos uvek dobijas samo zelene engrame, zar ne? Pa kad se pojavi neki retki plavi, bice auuu. Ne znam u kom obliku si dobio igru, al zar ne bi trebalo u inventaru da imas ‘spark of light’ koji te odmah boostuje do 25 nivoa?

1 Like

Igrao sam WoW jako puno. Ako sam nesto naucio u toj igr i, onda je to grindanje (not that I’m proud of it)
Dobijam samo zelene iteme i par pusaka.
Dobio sam fizicku kopiju igre. Devojka kupila 360 i dobila COD i Destiny za XO na disku…ali nije Taken King

Nije dobio jer je uzeo vanilla verziju(gore je napisao), da je uzeo Taken King bi dobio.

EDIT:

E kada se setim 3 puta sam kupovao ovu igru, prvo puta cim se pojavila napravio preorder vanilla verzije(Destiny na dvd-u) za PS4, kasnije uzeo opet za XO Destiny + Takeng King isto na DVD-u i treci puta kupio ponovno Destiny + Taken King ali US verziju digitalnu. Sve skupa oko 150$ potrosio na ovu igru :slight_smile: .

@Marko96 Ne bih da te smorim, al mislim da ces bez Taken Kinga relativno skoro poceti da udaras o zidove – ako je ta tvoja verzija vanila destiny, onda nemas ni one dve ekspanzije koje su izasle pre TK.

Ja sam poceo sa vanila verzijom, navukao se igrajuci singl-plejer misije, shvatio da je mi gomila sadrzaja nedostupna, te na kraju zagrizo metak, sto kazu, i prakticno kupio celu igru opet. Bezobraznici nisu imali paket samo sa ekspanzijama, morao sam 60 dolara da dam za sve zajedno.

Al tad je vec bilo prekasno. Besneo sam, pisao ljutite postove ovde, al svejedno vadim pare iz novcanika. Good times.

@n00dle Sad su opet izdali trecu verziju pod nazivom Destiny - The Collection ponovno po preorder ceni - 60$. Sastoji se od

• Destiny
• Expansion 1: The Dark Below
• Expansion 2: House of Wolves
• The Taken King
Rise of Iron

sad lepo opet 60$ po 3-ci puta za istu igru, lepo Bungi-u ide sa zaradom :slight_smile: .

EDIT:
Da znam, ima posebno samo DLC Rise of Iron za 30$ …

Bravo, na to sam mislio :wink: . Ali verujem da ima i dalje “dosta” njih koji ne kuze, zato sam i stavio ovaj EDIT .

Imam vanillu, ali mogu dokupiti TTK za 20$ na storu. Ako me igra bas privuce onda cu kupiti, ako ne, nista onda. Dosta puta mi se desavalo da mi se igra dopada prvih 15-20h i onda nista…

Destiny sam kupio ovde kod nas cim se pojavila, preoder-ovao i na dan kada se pojavila, sat vremena proslo od otvorenja trgovine i isao je pokupiti, kad se setim kad je dosao taj dan, malo je reci da sam bio sav sretan :slight_smile: . Ista stvar je bila sa Uncharted 4, ovde sam je preorder-ovao i to sat vremen pre nego se trgovina otvorila sam bio ispred trgovine i cekao da se otvori trgovina, da ga pokupim, osecaj neopisiv :slight_smile: . Ne zalim za takvim igrama…

Ako neko zeli, ja pokusavam da udomim moj nosioc nalog za Destiny - legendary eddtion sa Taken King, znaci sve komplet sto je do sasa izaslo. Neka se javi na PM. zaista vise nemam snage za Destiny, utrosio sam na njega perk 150h igranja, sto SP sto MP i dalle imam gomilu questova koje nisam uradio i ne zelim vise da gubim zivot na jednoj igri. Ko zeli da se upropasti neka se javi :slight_smile:

Zar je igra toliko zarazna? Mene i nije bas nesto uhvatilo. Odigram tu i tamo…obradujem se plavom itemu…ali nista specijalno za sad.
Kako strajkove da igram? Jel mi je potreban 40i lvl?

‘‘Sudbina je tako htela’’ :slight_smile:

E jel ima neko da jos igra Destiny ja sam polako uplivao u ovaj univerzum i sad sam 40lvl light mi je 282. Kako ide jesen bicu sve aktivniji( Lose vreme,Motor u Garazi…pravo vreme za novi set punjivih baterija i XO) Moj gamer tag je GrimLupus pa me dodajte u prijatelje pa moze zajedno da picimo ( i lik u igri je Grim Lupus )

1 Like

jos ce me naterati da opet krenem destiny

Nmg da verujem da ovo pisem , ali zainteresovan sam za Destiny ponovo…

1 Like