Destiny

Oprastate mi moju ruznu proslost profo?
Ako se vratim mozda ce morati dopunska nastava za mene :smiley:

Juce slucajno naletim ne live stream novog Raida, udarila me opasno “nostalgija” za igrom, koordinacija sa ekipom, haoticna jurnjava za izvrsenjem svog dela zadatka, adrenalin na maksimumu, uzdrzavanje od komentara i reci utehe kada drugi s***e stvar ili opravdavanje kada ti to uradis…ali onda je krenuo neuspeh iznova i iznova, svaki put sve blize ali opet nista i nostalgiju prevlada razum i setih se nepotrebnog stresa i “prebacih kanal”

Ipak sam se vrato opet da pogledam sta se desava, i uhvatio trenutak kada su likovi konacno presli zadnjeg bossa i svo slavlje, ushicenje i olaksanje koje tada naidje, najbolji moguci gaming momenat!

Ali, da bi krug bio kompletan, nakon sve euforije, krenula je prica “ja sam dobio ovo”, “eh sto nije to drugo”, i opet me razum osamari i otrezni jer je sve to na kraju juranjava za loot-om i nemolosrdnost generatora nasumice odabranog broja.

2 Likes

Zvuci savrseno.

Ne tjerajte me ljudi jos i na Destiny :smiley:

Samo dvojica igraca vec presli zadnjeg bossa u novom Raidu! Ili ti ljudi nisu normalni ili je Bungie opet nesto zaj**ao…

Sad sam otkrio da postoji sajt koji ti kaze koliko si sati sasuo u Destiny. Elem, u mom slucaju je to sasvim pristojnih 202 sata. Najvise sati je otislo na Warlocka, al mi je Titan veci light level.

Ne smem ni da pomislim kolike ce cifre biti kod nekih od forumasa. :smiley:

602h :cry:

Na boxu mi pise i vise. Uglavnom mnogo!

1 Like

2623h :joy::imp:

1 Like

:open_mouth:

Auh! I nije ti zao ni minut. :smiley:

Ako to podelimo s cenom igre, sa sve ekspanzijom, ispada najbolji value evar.

1 Like

Ni minut buraz,sa dobrom ekipom i kvalitetnom zajebancijom ovo 2000+ sati je proslo brzo :grin:

Da si to vreme proveo za knjigom doktor nauka bi bio :laughing: Ja u destinyu svega par sati proveo nije me privukla igra…ali zato na World of Warcraftu…godine se broje. Salim se…mislim da je ukupno cca 230 dana.
Da sam to vreme proveo uceci…eh gde bi mi kraj bio :smiley:

Nemoj da zezas nije kasno za tebe. Moras ssada da se iscimas da bi sebi obezbedio lagodan zivot a igre nece nigde da pobegnu veruj mi.

To je bila cifra kad sam bio osnovna/srednja skola…sad na fakultetu je skroz druga prica :smiley:

1 Like

Ne igram vise, al Destiny mi je ostao u lepom secanju – sve tako ponavljajuci istu grupicu strajkova i farmujuci gluposti za malu sansu da dobijem nekakvu egzoticnu pusku. Bila je to prava igra u pravom trenutku.

Mislim da je puno pomoglo i to sto sam joj ozbiljno dao sansu tek kad je izasao Taken King. Zao mi je samo sto su se mnogi opekli na pocetku, kad je igra bila tek senka onoga sto ce kasnije postati, pa su propustili zabavu.

Bilo je pravo uzivanje provoditi sate u tom udobnom sf univerzumu. I dan-danas se najezim kad cujem onu deonicu sa horom iz soundtracka.

Ma usrali su igru, nisu znali sta hoce i kako… Ako nemas dlc, odmah ti je dosta toga zakljucano… Dok su se oni organizovali, dobar deo ljudi je napuatio igru… Ali dok je bila aktuelna, bila je super zabava… Valjda nece dvojku da useru… Pogotovo da odrade servere i konekciju kako treba… Pogotovo je ubijala sa onim error-ima :smiley:

Profesore, igras li? Ja danas uletio malo u igru, dobio sam zelju da vidim oko cega je sav hype. Iako sam mocni lvl 7 (!), volio bi u skorije vrijeme baciti neki mp

Za sada ne znam ni kako se pokrece mp :smiley:
Ali bolje neki drugi dan, danas planiram da malo picim po pivu i zezam se u sp, ili ako dodje prijatelj, necu ni paliti konzolu.

Najvise me intrigiraju ovi public eventovi i ono sto svi hvale, bjese raidovi?

Koji level mi je potreban? Ako sam razumio dobro, to mogu da se organizujem preko foruma koji je pravljen bas za to?

Complete edition

Koliko te kostala i gde? Ja se razmisljam da uzmem ali nigde nista povoljno nisam nasao.