Destiny

Jel mogu i ja da se ubacim tu sam negde light 340 ostalo mi to ne zavrsheno te raidove nisam ni probao…

Znaci Steva, Aki, i ja. Cetvrti dobrodosao (ako je fireteam sa cetvoricom)

Bolje da ne znas. Shady stuff

U pa super, bice odlicno okupljanje. Nas par noobova, i jos koji iskusan i milina

Jel mi treba igra sa svim dodacima, nisam uzeo onaj zadnji…

Jedno pitanje, zasto mi se ne otvaraju nove misije nakon jedne za lvl 7 na Mjesecu? Trenutno sam na lvl 11, nista novo mi se ne otvara, a ovu misiju sam presao?

Edit: a skontao sam. Glup sam, a glup je i sistem otkljucavanja misija.

Ma videcu ako uleti neki nosioc za complete edition uzecu ga…A skinucu ovo do sutra koji dan da se podsetim pa mozemo…

Ne znam na koji fazib, ali poslije jedne strike misije dobio sam skok sa 12 na 25lvl. Sada cistim sve story misije, a vidim da bi mi bilo zanimljivije da imam stalni tim sa kojim radim strike I raid misije.

Za sada bas uzivam u igri.

Destiny je za mene bila prava igra u pravom trenutku. Igrom slucaja ziveo sam sam neka 4 meseca pred odlazak u Kanadu – svako veche deep dive u taj udobni sf univerzum i jurnjava za sve boljim puskama kojima posle kosim protivnike u pvp-u.

Cak i to besomucno ponavljanje strajkova me stavljalo u gejming zen stanje. Caskam s drugarom, vrtimo tako Strajkove dok ne dosade, pa posle malo Crucible. Ko sto sigurno vec pomenuh, ne zalim ni minut.

1 Like

I meni se cini da je prava igra u pravo vrijeme.

DNK Bungie/Halo se osjeti, samo sada uz veliku dozu repetitivnosti.

Dizajn nivoa je “open linear”, kao i u Halo, samo su ovde prostranini, ali uz jace navodjenje markerima.
Protivnici ne pokazuju neki sjajan dizajn ili AI, ali daleko od toga da su monotoni.

Ono u cemu igra stvarno blista su oruzja, svaki put mi je tesko da napustim neko dobro oruzje, a cin isprobam novo, odmah mi se i ono svidi.
Cini mi se da je igra imala manje ponavljanja istih nivoa i jaci narativ, da bi od starta letele desetke na sve strane.

Trenutno sam level 29, otvorio mi se The Taken King raid. Kada bi mogao ovo poceti? Koji je preporuceni level/light za prvi raid?

Lvl 40 ,380 light, “stari” raidovi ti se ne isplate igrati,samo “novi” sem ako hoces da prekucas “stare” raidove da ukapiras mehaniku i taktiku :slight_smile:

Pa htio bi sve da predjem, da mogu da kazem da sam bar malo bio dio zeitgeist-a :slight_smile:

E light ne znam, nisam obracao paznju. U glavi mi stoji da sam vidio u jednom momentu 141, kontam da je mozda i vise. Nisam svjesno grindao za levele, nego mi se igralo, pa sam dogurao do 29. Radim sve story misije, a raidove ostavljam za kraj. Crucible cu da kasnije jos igram, ali ono malo sto sam probao nije mi se svidilo.

Pa gdje si bio juce i danas? :smiley:
Mislim da precjenjujete vrijeme koje mi treba da se izlevelujem: ovo je zadnja verzija igre, vjerovatno je levelovanje prilagodjeno i novin igracima, da se ne smore do raid-ova.

Doci do 40-tog nivoa je tek pocetak, prakticno se podrazumeva da ces biti 40 lvl, i to se brzo odradjuje. Light level je stvarno bitan, a to isprva ide brzo, ali tamo negde blizu maksimuma drasticno usporava, koliko se secam.

Znam da ce pred kraj biti pravi grind, pa sam se i pripremio psihicki. Za sada bas uzivam u igri, tako da jedva cekam da isprobam raid, posto njega svi hvale.

I ja stvarno rijetko imam vremena da igram, ali evo, zadnja dva dana se nekako uhvatilo vremena. Sledeci vikend vec znam da ce me Tamara udaviti :smiley:

:smiley: Nije bas to tako nonsalantno, za Raidove ti treba dobra ekipa i dosta vremena, a najbitnije iskustvo ces tek steci. Raid je totalno drugaciji od bile cega drugog u igri. u smislu najteze i najbolje od svega. Samo Crota’s End raid je relativno lak i mozes ga sa manjom ekipom preci.

Mada ti je ovo sve iz perspective Destiny veterana dezertera. ne znam da li sta menjalo…

Ljudi jel ima neki lak/brz nacin za podizanje “Light-a”? Treba mi Rise of Iron story 280 a ja imam oko 230. Sta god radio gear ne pada ili pada nesto lose.

Problem nastaje sto trenutno nemam plus te sve ostalo sem story misija i rokanje po planetama. Da imam plus sve bi to vec bilo osvojeno.