Destiny

Dosao si do zivotne raskrsnice jednog guardiana. Dvadeseti level je prakticno kao punoletstvo i sad ne znas na koju stranu poci. :lol:

Ako ne budes imao nekog tamo tvog Xboxovca da ti pojasni live preko chata (mnogo brze ide), stojim ti ja na raspolaganju ovako dopisnim putem. :slight_smile:

Ne verujem ja njima nista!
A i bolje da ostane pisani trag :stuck_out_tongue:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sada ce da te bustamo :slight_smile: i da dodjes do lv32 :wink:

Armor dalje unapredjujes preko tzv Lightova koji se nalaze u svakom od delova equipmenta - glava, grudi, ruke, noge.

Od izlaska DLC-a, vodis racuna da to budu delovi koji se mogu upgradeovati do 33, odnosno, 36 Lightova.
Armor od 36 mozes dobiti na dva nacina:

  • Iskljucivo iz NOVOG Raida (za kasnije levelovanje ti je potreban materijal koji se uzima takodje samo u Raidu)
  • Kupovinom exotic (zutog) engrama kod Xura (moja preporuka je uzeti glavu, jer se ona najteze dobija u Raidu). Za njeno levelovanje potreban ti je jedan Exotic Shard koji mozes kupiti takodje kod Xura ili dismantleovanjem postojeceg exotic armora ili exotic oruzja.

Armor od 33 Lighta (trenutno je tvom levelu dostupniji, jer nemas dovoljan level da bi isao u Raid):

  • Kupovinom kod prodavca Vanguard oruzja, koji se nalazi u hangaru. Za njega ti je potrebno da si drugi Vanguard level i da imas dovoljno marksova, koji se zaradjuju strike playlistom, weekly, nightfall ili public event aktivnostima. Mozes ih zaraditi maximum sto nedeljno. Takodje, potreban ti je jedan Vanguard comodation, koga dobijas kad predjes u sledeci level kod Vanguarda.
  • U slucajnom dropu na nightfall ili weekly aktivnostima. Mislim da trenutno ne mozes to da igras jer si slav level.

Mnogo je lakse u praksi nego sto ovde deluje. Ja mogu da ti objasnjavam do sutra ovako, ali ti je lakse da nadjes tamo nekog da ti objasnjava u hodu. Evo ti ss mog guardiana, pa da vidis o cemu sam ti pricao; znaci glavu juri exotic, ostalo legendary; u svakom drugom slucaju najverovatnije gubis vreme i materijale :slight_smile:


shubi mađija :smiley:

Svaka vama čast što i dalje imate volje/želje/snage da igrate ovu igru, mene je davno smorila za medalju. Nisam za taj grinding fazon pa to ti je…

Sent from my D6603 using Tapatalk

Svaka čast, iako ne znam ni šta je raid još uvek i koliko je težak…
Inače, kako ste uzeli sve ačivmente? Meni je pola njih izbagovano, i ne mogu da ih otključam… Neke sam otključao tako što sam se u toku igre izlogovao pa ulogovao opet i iskočilo je 4-5 komada što do tad nije htelo, ali ostali(pre svega mislim na onaj da ubijem prvi u MP-u) neće da se otvore…

Bravo momci, bila mi je cast igrati sa vama! :da:

Koliko vam je trebalo za raid od početka do kraja :)?

I da li ste glitchovali :)?

Jer na tvom profilu vidim da se izlazilo i ulazilo u igru par puta, a Destiny beleži da su svi preživeli svaku deonicu ako ne umru na kraju iste, makar svi koji su bili u raidu.

Oke svaka čast onda :). Samo mi je čudno ono što je neko napisao, da pomoglete još nekome pre utorka dok Bungie ne patchuje sve…

Mi smo baš komentarisali da je ovaj Raid mnogo lakše uraditi bez iko da pogine nego Vault of Glass. Samo što se, naravno, još uvek nismo skupili da odradimo to…

Editovao sam post gore, mislio sam da si me za Krotu pitao kao bossa. Napisao sam ono zbog drugog dela, dela sa mostom. Mi smo ga ranije prelazili bez icije smrti, ali ako vec postoji mogucnost na laksi nacin, zasto ne iskoristiti. :slight_smile:

Oke :slight_smile:

Deathsingeri nisu teški, 4 gjallahorna u svakoga i to je to. Generalno ceo raid je glupost, bolje bi bilo da je to bio neki veći Strike… Baš sam razočaran zbog svog tog “contenta” što su ubacili… Upravo zbog toga već par dana ne uključujem Destiny, igra mi posle 4 nedelje nightfallova i raidova nije bacila helm ili exotic ili legendary sa 36 light, a ortaku bacila 4x helmet…

Ajde ako me primate posle patchovanja da odradim jednom raid sa vama, mislim oba raida :slight_smile: da vidim kako igrate… Naravno kada skupim lvl 30-31 opremu.

Nista nije toliko problematicno, ali kad krenes u pricu sa namerom da uzmes trofej, pritisak ti se podigne na 300. Znas da i najmanja tvoja greska moze da kosta celu ekipu i onda si kao na iglama. :slight_smile:

Sto se dropa tice, to je uvek bilo tako. Igra radi po nekom iritantnom algoritmu u kome ti se ponavljaju stvari, ali sa druge strane, Bungie je i gledao da te sto vie prikuje za igru. Zamisli da pokupis sve sto ti treba za 10 dana ili kad bi uveli trade medju igracima… Pa to niko zivi ne bi ukljucio.

Ja sam sa Destinyjem zavrsio, ali cu ovoj ekipi da kazem da hoces, pa taman uleti na moje mesto. Mogu eventualno Vault of Glass da obrnem jos jednom, ovaj najavljeni hard Crota’s End mi ne pada mi napamet, to sam i njima rekao. Ili ajde eventualno jednom, da ne ispadne da ispaljujem. :slight_smile: Na hard VoGu sam cupao kosu od muke, doslo mi da jaucem. Ti kad si online i vidis party, dodji (i pre raida), niko ne ujeda. :slight_smile: Imas njih 30 koji igraju Destiny, 5 fireteamova ce se popuniti.

Dolazi novi UPDATE January 13th:

In the meantime, we’ve prepped a separate patch, which will be ready for deployment as early as next Tuesday, January 13th. Below is a preview of changes being made to Crota’s End and a little bit of a love tap for the Vault of Glass.

Crota’s End – Updates
The existing Pit treasure chest reward moved to killing Ir Yut, the Deathsinger. She has a chance to drop Exotic weapons and armor, class pieces, and Radiant materials.
The Pit treasure chest will now contain Radiant Materials.

Pit Encounter
Removed the physics impulse caused by exploding lanterns.

Bridge Encounter
Players will now be required to cross the bridge in order to complete the bridge encounter.
Players will now be required to wait for the bridge to be completed prior to crossing with the sword.

Deathsinger Encounter
Fixed a rare case where the Shriekers would not spawn, preventing players from reaching the Deathsinger.

Crota Encounter
Two Swordbearers will no longer spawn at the same time at the outset of the encounter.
Crota will now recover from his kneeling state after a player quits.
Fixed a bug that allowed players to remove the “Presence of Crota” using a Radiance Warlock’s Fireborn ability.
Fixed a bug that made the Oversoul appear destroyed to some players in a Fireteam when it was actually still active.

Vault of Glass – Updates
Exotic weapon drops in the Vault of Glass are now Level 32.

Getting Swole in the Crucible
The Raid crew wasn’t the only team readying tweaks heading into and out of the holiday season. Our Crucible designers have a few things in the works to add some spice to the early goings of 2015.

Asylum, The Anomaly, and The Burning Shrine maps will be added to existing Clash and Control playlist rotation.
Iron Banner will return, with updated rewards, running from January 13th through January 19th.

Full and final details for Raid, Crucible, and Iron Banner updates will be provided as patch notes next week.

Sredice krotu ali i Vault of Glass. Tako da mozda napokon dobijem vex mythoclast…
http://www.bungie.net/7_Bungie-Weekly-Update---01082015/en/News/News?aid=12483

Dobro jutro :smiley: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=12098&p=228936&viewfull=1#post228936

Konacno ti se smilovao. :smiley:

Da javio mi je Milan, nisam startovao destiny jedno 2 nedelje… Vreme je da ponovo uđem i levelujem se do 32.

Hard mode is coming to Crota’s End in Destiny next week, here’s what you get

Bungie is unlocking hard mode in Destiny’s latest raid, Crota’s End, next Wednesday, Jan. 21, the developer said in an update today. The new difficulty will not only make Crota and friends more challenging, it will grant access to all manner of new loot.

Destiny players will soon be able to plunder a handful of primary weapons from the Hellmouth, once Crota’s been put to bed. Those hard mode-exclusive primary weapons include the Abyss Defiant auto rifle, Fan of Ir Yut scout rifle, Oversoul Edict pulse rifle and Word of Crota hand cannon. Crota’s End in hard mode is also the only place to score the Crux of Crota, which can be used to upgrade the Eidolon Ally legendary auto rifle to the Necrochasm.

Hard mode for Crota’s End also has an exclusive color palette drop, Glowhoo, and a pretty tough-looking ship, the Bane of the Dark Gods.
Expect a substantial challenge, since players will be raiding at a one-level deficit in Crota’s End hard mode. But if history repeats itself, players will find some roundabout way to cheese Crota.

“If you’ve experienced Hard Mode in Vault of Glass, you have some clues for how we can scale up a Raid,” Bungie says. “Prepare to take better care of your teammates. You’ll have fewer options for healing yourself, and each other. The enemies you’re about to face are stronger and more prone to temper tantrums.”

Hard mode in Crota’s End is scheduled to kick off in Destiny at 10 a.m. PT on Jan. 21.

Dakle, sledece nedelje ce biti pakleno, imam osecaj da cu vise puta reci Gears Of War nego Destiny… Ali dobro, nostalgija je cudo :smiley:

Pa crota i dalje ima bugova :slight_smile: Bug free Destiny :smiley:

A evo i nagrada :smiley:
Oruzije:






Brod:

Izvor:

Odlicna su oruzija :smiley: Jos samo da dodje utorak pa da vidimo kako ce sve to da izgleda :smiley: