Deus Ex HR problem

Ljudi pomagajte!!! :smiley:
Imam director’s cut verziju na 2 dvd-a koja ne mogu da se instaliraju na hard…ubagovana verzija, citao sam po netu ali nazalost kasno sam procitao :smiley:
E sad, stigao sam do dela gde aktiviram onu bombu i trazi mi da ubacim Disc 1 ! Kad ga ubacim, krene lepo da ocitava i odjednom crn ekran! Cudno je da imam zvuk, cujem neku bombu kako otkucava ili sta je vec! :smiley:
I da dodam, dvd se ne ucitava jednostavno je stao da ucitava…zvuk je i dalje tu.
Da li bih mogao da narezem obicnu verziju i da nastavim gde sam stao?

Pa directors cut ima DLC Missing link, koji se prodavao kao zaseban deo, ali u directors cut je ubacen u samu igru. Probaj, ali ne bi me cudilo da nece,.

1 Like

Probacu, nista mi drugo ne preostaje…
Prsnucu ako ne moze, igrao sam sigurno 25+ sati… jurio achievemente one da ne ubijem nikog i da ne upalim nijedan alarm, sve polako igrao kao pravi agent :smiley:

Jos jedno pitanje… Navedeni problem mi se vec jednom desio/desava i to u nba2k17.
Znaci krene ucitavanje normalno i odjednom se izgubi slika, kao da je televizor ugasen, crna slika skroz a zvuk funkcionise i dalje.
Da li je problem u ripu igre ili je do pohabanog dvd-a ili nesto trece?
Laser iskljucujem kao problem, jer je zamenjen skoro i bez problema instaliram xgd3 igre.

Pazi ovako…

Mis ti je pogrickao petozilni kabl.3 zile je pogrickao,koje su zaduzene za sliku. Ostale su ti samo dve,zaduzene za zvuk. Resenje je zamena misa ili adapter sa koaksijalnim rotacionim izlazom, al za to ti treba trofazna struja. Jer ne kaze se dzaba " ne stedi na materijalu, platices na kasi…" (level 6)