Diablo 2 Resurrected

Ovo se cekalo. Samo da ne dozivi situaciju kao W3. :joy:

5 Likes

Ahhhhhh najzad.
Dugo se čekalo.
Odgledao sam trejler, odlično izgleda i što je najbitnije nije izgubio “dušu” originalnog Diabla 2.

Oh no…

Da li ce biti na konzolama? Nisam video tu informaciju nigde.

Hoće i na novim i na starim.

1 Like

Naaaaajs!

On PC, PS5, and Xbox Series X, the remaster will run at 4K and 60fps. PC will also support ultra-wide monitors and gamepads. On the Xbox One and PlayStation 4 families of consoles along with the Nintendo Switch, it will run at lower resolutions. Cross-progression will be supported on any platforms that choose to enable it, according to Blizzard.
Underneath, though, is the original game, at 800x600 resolution. And like Halo: Combat Evolved Anniversary and LucasArts’ Special Editions of Monkey Island 1 and 2, you can press a button to switch back and forth between the original game and the remastered version.

2 Likes

Ne bi trebalo jer radi Vicarious Visions

1 Like

Sad kad dvojka bude imala veci player base od cetvorke :joy:

Da da. Da nije tako bio bih poprilicno skeptican. :joy:

garant.

Stash zajednički za sve likove, oh ye !!!

1 Like

Pih, nece imati couch co-op. Kakva steta. :frowning:

1 Like

Ne mogu da docekam ovu igru, pogotovo sto mi je trojka bila u top 5 igara koje sam odigrao, a o dvojci sam uvek slusao sve najbolje. Intuicija mi govori da ce da grmi. :smiley:

2 Likes

Diablo® II: Resurrected™ will be released on or before December 2021.

ne mogu da predjem preko toga sto nece da stave couch co-op. :sob:

5 Likes

Available on September 23, 2021, 5:00 PM
Beta i pre toga.

1 Like

Jel neko uspeo ovo da kupi preko nekog stora? Gift opcija mi trenutno radi na argentini sa jednog naloga na drugi, al jbg nema gift opcije za D2.
Inace sutra pocinje prva open beta.