Doom Eternal - 10 Minutes of Intense Gameplay

1 Like

Au kako ovo radi lebe mekani…

60fps youtube confirmed :stuck_out_tongue:

Ovo je igrao nek pro Quake igrac, sudeci po kolicini strafe jumpova.

Kapiram da ce hardverska zahtevnost biti bar 2x veca zbog mnogo vecih arena sa kompleksnijom geometrijom. Neko rece da je slican skok kao sa Q2 na Q3… Ili Q1 na Q2 ne mogu da se setim. Ja nesto ne primecujem takvu razliku, ali vole da se frljaju sa takvim poredjenjima.

Ovo bi bilo stvarno blasfemija igrati na konzoli, toliko je brzo i vertikalno.

Inace me ne uzbudjuje nesto, bojim se da ipak nisam prerastao ovakve igre, daleko bilo… Mozda mi je samo previse slicno originalnom reboot-u.

1 Like

Pa vidis u naslovu da je profi igrac u pitanju :slight_smile:

Ne videh naslov samo sam kliknuo play. Ocigledno je vec posle 30s, ko je ranije pratio pro gaming, to je taj tipican i neverovatan quake stil kretanja. Super sto su to omogucili i u Doomu, nadam se da ima sanse da postane esport ako vec nije i da ce napraviti ozbiljan multiplejer.

Rekao bih da ce biti najzad pun pogodak MP
Da se malo odmorim od ovih glupavih rojal igrica.
Doom je svakako i fizicki i duhovno otac Quake igara tako da je ovo sasvim ok.
Da dobijemo jedan dobar ultra brzi MP posle toliko godina smaranja i kampovanja.

1 Like

Doduse pitanje je da li je iko iz te ekipe koja je radila Quake i dalje u ID-u (pocev od pravog duhovnog oca Dzona Karmaka).

Pazi mnogo je vremena proslo, toliko da ljudi polako odlaze da kazem u “penziju” itd…
Samo neka prate smernice i nema greske.
Brza, jaka, dobro optimizovana i pun gas!!!
Svidja mi se sto su polako poceli da ubacuju pozadinsku pricu od proslog Doom-a.
To mnogo volim i to mi je uvek falilo.
Sada jos da probiju i pokrenu ozbiljno MP sa ovim nastavkom i to je to.
Sto se mene tice kompletan proizvod. SP/MP 100% :sparkling_heart:

I prethodni doom je imao (ima) brutalan multiplayer, ja sam igrao kao lud, dogurao maximalni level i otključao sve na obe konzole. Isto je brzo čak i na konzolama kada je pun lobi u free for all, team deathmatch i sl. Baš je ludnica u Quake 3 stilu i najbolje od svega u ovakvim igrama mi je što nema štekanja i kampovanja. U 80% slučajeva sam bio prvi na mapi, good times. :grinning_face_with_smiling_eyes: Sad mi se igra opet :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Naravno da jeste imao ali nije bas toliko dosao do izrazaja. Svi sada imaju MP ali malo njih odleti u nebo kao nekad BF i ovi glupavi rojali.
Nadam se da ce doom doziveti staru slavu Q3

Ovo sa razdvojenim SP i MP downloadima je dobra ideja. Lakse je svariti 35gb nego 70 iz cuga. Pa lepo skines prvo sta te vise zanima, a ono drugo te ceka ako ikad dodje na red.

To ne da je dobro nego je nikad bolje.
Sve je preveliko postal. Prvi ja nemam vise mesta ni na kompu a kamoli konzoli.
Bukvalno 1 plafon 2 igrice mogu da imam instalirane.
A ima tona ljudi koje ne zanima MP ili SP pa ce svako da se nadje u svome.
Ovo bi bilo super da postane neki standard. Da svi tako razdvajaju MP/SP

Još je bolje kada se deo može izbrisati. Novi COD ima opciju razdvojenih fajlova za SP, MP, CO-OP.
Meni stoji instaliran samo MP deo, da nije tako imao bi preko 50GB nepotrebnih fajlova, koje nikada neću pokrenuti. Nadam se da je ovo početak novog trenda.

Iskreno se nadam da je tako , jer ovaj 1TB deluje tako malo, posebno u svetlu zadnjeg update-a za COD, 51GB. Ima da kopamo i smišljamo načine kako da oslobodimo mesto.

Neka još par zvučnih imena poput DOOM-a ovo urade i uskoro će biti standard.

Ja imam 500 gb ukupno na konzoli. :sob:
Pitam li se da li bi neki eksterni hard pomogao. :thinking: