Dvije nove Božićne akcije kreću na EU(UK, HR...) PSN-u

Dvije nove bozicne akcije pocele su na EU(UK, HR…) PSN-u

  • Ovde ce se svakih 48h pojavljivati jedan veliki AAA naslov u ponudi.

  • A ova druga traje do 23.decembra, znaci kao sto naslov kaze, kupite jedno igru, dobijete dvije.

1 Like

Trenutno je na ovoj prvoj ponudi(12 Deals of Christmas) , jos sutra Rise of the Tomb Rider: 20 Year Celebration u ponudi, a cena mu je 199kn - 27 dolara na HR PSN ili ko ima UK PSN ista cena 22 funte.

1 Like

Ha, vec su krenuli sa popustima a tek sto se zavrsio BF. Bilo bi so cool kada bi npr FFXV bio na popustu ali je previse rano bojim se.

Nesto sam gledao i cini mi se da je PSN ladno stigao Steam po rasprodajama. Krajnje je vreme i da se digitalne kopije uvrste u prodajne rezultate.

Šta te čudi? Tako je bilo u poslednjih 2-3 godina. Svake dve nedelje imaju akcije, a neke traju duže. Često su na akciji preko 100 igara.

Po meni je PSN sustigao Steam, ako ne i prešišao po akcijama.

Da na EU PSN-u, su non-stop neke akcije, plus tih 100+ igara sto kazes, bude nedeljna akcija za nove naslove.

I na us psn ima snizenja, fifa je opet 36 dolara npr

Ima, ali troduplo manje nego na EU PSN, sada je to snizenje(vec pocelo) na US PSN, od 1-3. decembra, povodim Game Awards 2016. Na EU PSN su non-stop snizenja nema veze da li je to bozic, uskrs, crni petak…kao sto je na US PSN slucaj.

Niti ja ne mogu, meni je to skoro pa isto. Jeb_ga profesore