Elden Ring - Gameplay Reveal

5 Likes

Ĺ ta je ovo? Novi Dark Souls?

Cim je Miyazaki u pitanju. Znalo se da ce igra biti po souls formuli kada je idejni tvorac zanra. :smiley:

Au kakav hype zbog ove igre. Ima mi neki Dark Souls 2 šmek. Jako me podsecaju likovi.

Btw sad mi dodje da upalim ds 1 opet. On je najjaci od svu decu. :grin:

Pa ono definitivno izgleda veoma dobro i ne sumnjam da ce zaodovoljiti ljubitelje zanra ali ja nekako ne mogu da se otmem utisku vec vidjenog.

1 Like

Pa ovo mozes reci maltene za svaku igru. :rofl: Koja je to poslednja igra koja je donela neku fundamentalnu promenu ili neato novo i drugacije, pogotovo kada su veci naslovi u pitanju.

1 Like

Ovi zeznuli i Ubisoft sa recikliranjem mape, modela i animacija u istom engine-u od DS 2 :smile: Ja jos ni DS3 nisam odigrao, ni nista nakon toga od igara ovog tipa. Ne znam da li imam zivaca, Dark Souls 2 me je toliko poremetio da sam se plasio u Witcheru da zaginem, da me igra ne bi vratila pola mape nazad. :sweat_smile:

Jel ova igra povezuje priÄŤu sa Souls igrama? Ova likusa iznad me podseca na onu iz Majule iz dvojke.

Ovaj font mi lici na LOTR… ne znam koliko su povezani.

Wait what? :smiley: Jel se neko bas mocvarama nadao?

Ne, potpuno novi svet koji su smislili zajedno sa J. R. R. Martinom.

2 Likes

Imas nesto da podelis? :joy:

3 Likes

Apsolutno nista :smiley:
Ima da cutim ko zaliven, i sad i nadalje. Moram da budem maksimalno korporativan kad je ovaj posao u pitanju, ovde u gaming industriji takve stvari shvataju veoma ozbiljno.

6 Likes

Sve mi je jasno :sweat_smile:

tosh.0 wink GIF

10 Likes

haha strasno :joy:

Bude li soul reaver remake a nisi prijavio u novine cu te stavim :joy::joy::joy:

3 Likes

DEU SEX? Wtf n00dle?

3 Likes