Epic Games besplatne igre od 17.12

7 Likes

Auuu kakvo čašćenje.

Cek bre sta je ovo? Jel treba neka predplata ili je onako klot u storu za sve platforme?

Deluje fejk imho. Borderlands 3, Horizon, MHW strce, al videcemo uskoro svakako.

Igre su za PC na Epic Game Store-u i vezu se za nalog koji tamo kreiras.

Hvala za info, zbunio me horizon, nisam znao da je vec izbacen za pc…

Ako je istina, awesome.

Bas su se otvorili.

Ako je ovo istina, super. Osećam da će opet store da im zabode kao gta5 kad su davali. Tolika navala je bila da se prvih dva dana jedva moglo ući na store.

Slika je sa 9gag.com verujemo dosta nas da je fejk, prosto bilo bi neveovatno da je Istinito, videcemo :slight_smile:

E ja sam vest sirio. Ako je lazna ima da me roknu :crazy_face:

1 Like

Kada se ide na Epic games…lepo pise da ce 17.12 biti besplatna “Mistery game” nesto ce biti da vidimo

Moj kum i ja smo sve pokupili od dobrih naslova, batman kompletan, gta v i ne znam sta sve od dobrih PC naslova.
Ja se iskreno nadam da ce biti

Monster Hunter, Borderlands, Horizon, :clap: svaka im cast!

Ja nemam nikakav PC ali ih uredno skupljam :rofl:

2 Likes

Sad udjoh i vidim da se dobija neka druga igra od one koja stoji na postu gore, nije dobar znak :frowning:.

Pa gde si ti video ime igre kad i dalje stoji Mystic game i biće dostupna tek kroz par sati ?

Za 17-ti meni stoji Pillars of Eterniti i Tyranny.

To su klasika igre koje daju na odredjeni period na po par dana. To se ne vezuje za spisak koji je gore okačen :smiley: vidiš da imaš pored ovo Mystic ili Mistery ne sećam se kako već piše. E tu ćemo da vidimo koja će to TOP igra biti u ponudi za FREE preuzimanje :smiley:

Onda cekamo :slight_smile: .