Fallout 4

ultimativni pobednik


@_padawan _citam tvoj post i sasvim slucajno naletim na ovo :smiley:

Cheesus, skrolujem na mobu i ovo mi iskoci. Bicu iskren i priznacu da sam se strecnuo :smiley:

E i za Geralta, super je uradjen ali nije to to bez Yennefer pored [emoji14]

@padawan samo skrepuj polomljene stvari u sanctuary. Znaci polomljen namestaj, sva kola i tako to. Cloth ti je pre war money. Jedva sam se navikao da skupljam pre war money jer pre nije imao svrhu.

Lvl 26, 25 sati.

Koliko je retardiran onaj diamond city radio lik placem koliko je smotan.

Well that was Anything Goes by Cole Porter…That was ANYTHING WENT by Cole Porter.

No?

No.

STOOPID.

Ili svaki put kad pusta Rocket 69 ili umire od smeha ili komentarise kako ne moze da ne umire jer je pesma Rocket 69. Hahaaaaa

Bas sam sinoc naisao na Tejlora i doneo mu paketic :lol:

BRB maxing strength.

http://funnyjunk.com/channel/fallout/Fallout+4+smackdown+edition/XYDfLKL/

(gib gifv/webm support plis)

@Akiris ovo je ultimativni pobjednik xD


“Ovo” iza je Michael Jackson, naravno.


Ahhahahaha

uh taj ruzni egghead. :smiley:

Ovo sto kachite je stvarno impresivno, bas im je fleksibilan generator lica.

Inace na mom twitter feedu primecujem da je gomila ljudi prilicno razocarana igrom. Videcemo dal ce i vas strefiti isti smor jednom kad prodje medeni mesec. Mene sve sto sam dosad o igri video ne privlaci ama bas uopste. A Fallout 3 mi je bio jedna od top 5 igara prethodne generacije.

Ovo sa John Cenom nije napravljeno u Falloutu, samo mu naljepljeno lice iz WWE 2K16 :smiley:

Au ja sam mislio da je to ocigledno. Mozda nekima ipak treba klarifikacija. Al svejedno je mocan alat.

Sta je ovo samo tri coveka glasala u Poll za igru? Cekate GOTY edition da glasate ?

Disciplina na nivou. Strahopostovanje je to, oce ljudi da zavrse igru pa tek onda da je ocijene :smiley:

Ja sam je igrao nekih 4-5h i uopste me ne zadrzava. Niti me privlaci da je ponovo upalim. Sve je super odradjeno, ali mi jednostavno nije zabavna. Oh well ¯_(ツ)_/¯

Ja sam se zezno pa glasao prerano za Witcher 3, dao 4 a treba 6/5. Tako da sam sad odigrao solidnih 30 sati pa glasao. Btw sto se ne vide glasovi?

Jel probao neko Pip Boy app za telefon? Odlicna fora, insant radi. Samo i ne vidim preteranu svrhu jer ima 12 favourite slotova, dovoljno za najbitnija oruzja i aid, nije kao da stedis vreme ako drzis telefon ispred sebe i klikces na stimpackove ko blesav dok te deathclaw cepa od batina.

Mozda za zezanje nekoga ko igra a ostavio pip boy app enabled ili za ultimativni roleplay jer moze da se stavi telefon u pravi pip boy koji se dobije valjda u onom ultimate packu ili gde se vec kupuje to.

Preporucujem svima da prosetaju do USS Constitution ima poprilicno zabavan side quest vezan za brod. A i dobije se jedan on legendary heavy weapon-a.

F*ck Radscorpions

***** ti one koji god đavo da su, bilo to Feral Ghoul, Super Mutant, Raider, Mirelurker, Radscorpion etc. a da su legendary sa sve onom kosturskom glavom. Ufff namučim se kao crnac u polju pamuka, ne moš ih ubiti pa to ti je… Još ja šmrljavac tek lvl 10 a igram na hard. Joj šta mi rade, poigravaju se sa mnom…

Dosta ljudi komentarise po netu kako je mnogo tezi od 3 i NV, ja igram na normal, svakih pet minuta ili manje(ne racunajuci zezanje sa kraftovanjem modova za oruzja i armor i malo eksperimentisanja sa campcraftom kotkuce u Sanctuary Hill-u) naletim na legendary, najgore kad mi dodje legendary komarac bokte mazo pa ne mogu da ga pogodim nikako, a VATS ni critical ne pomaze kad imaju masan hp. A na svakih 10 minuta sto kazes sa kosturskom glavom. Glowing one, deathclaw, mirelurk svi da se nose u 3 lepe.

I onda ubijes legendary i dobijes neki suntavi over armor i onda mi dodje fast travelujem go u ground zero da me izede radijacija.

Jel’ se mogu bacati molotovljevi kokteli i granate putem VATS-a kao pre? I kako bre da parkiram power armor na onaj “kran” koji mi je u Sanctuary-u?

E vidis nisam probao, bombe bacam rucno jer ionako ne mogu da se frljnu predaleko, koktele slabo koristim. sumnjam da moze jer vise nisu oruzja(fala bogu) nego se samo…pa bace.

A power armor ne znam, ja samo stanem ispred krana i izadjem. Sledeci put kad se vratim power armor je “uparkiran” stoji okrenut kako treba, ko na onim promo slikama. Mislim cim ga parkiras ispred da mozes da repairujes i kraftujes modove. Moze da se farba, ja naso hot rod decals hahah. Moze i head lamp da se napravi da bude vault boy, ono konture, kao laseri sa onim dodacima. Nije pretarano korisno, ali ono…VAULT TEC BLING