Fallout 4

Konacno docekah!!


Nadjoh sliku

Tebi je nick Stalker, a u pozadini Fallout artwork.

Случајнос? Не би реко :smiley:

Zesci mindf*ck :smiley:

Ups :smiley:

Kako mrzim dogmeat-a, ljudi moji… Cekam mod da ga raznesem u hiljadu *****ih komadica.

Nemo tako. Dogmeat te prati sta god da uradis. Drugi companioni imaju svoja misljenja, kako ih nije sramota.

A i nisu im nesto perkovi iskreno. Mada su me samo dvoje zavoleli dovoljno perk da mi dadu.

Ljudi kako se bacaju bombe, stavio ih u krstic i ne vadi nista osim oruzja? xbox dzojstik.

Držiš RB.

32h - 19lvl … Stid me matere mi, tek danas predoh 30-ti sat… Da je stari Lordish u pitanju, do sad bi nakljuko 90h ko od sale. Koci nesto, sad sta…

Ja 42. level ne smem da palim stim da vidim kolko sati. A sad pisem master rad al ozb.

Lordish lack of faith nemo da pada neki force choke :stuck_out_tongue:

U ti boga… Ma ti i Danijel ste fanatici veci od mene postali :smiley: Moram to ispravljat!

23.5h 25lvl :DDD

Neko ovde sedi i pise a nek je vec i pevaljku sa radija…khm…odveo u krevet da ne budem prost.

Ma vi ste svi bolesni bre, ja tek 16 lvl a nije da ne igram! :smiley:

Mentalno stanje nije tema ove diskusije. [emoji85] [emoji85] Nego lvl 30 i oko 46-48h cistog uzivanja. Sto se tice main questa tek sinoc su stigla Braca po Celiku u opstinu Comonwelth. Trudite se da izbegavate onaj fast travel maksimalno.Ljudi kakvih sam se situacija nagledao/pobio/spasio/pobegao …igra je vrh.

Ja sam morao dva dana pauzu da pravim od igre. Toliko sam bio preterao :smiley:

Jes vala toliko su random okrsaja stavili, kad Bros of Steel dodju u Commonwealth mnogo se kokaju sa svima redom. Znaci toliko sam onih Vertibirdova video, samo upadaju i resetaju Gunnere, Super Mutante, sve redom. Balls of Steel lol

Najviše problema mi je zadao neki robot (bem li ga kako se zove) na kojeg sam ovako slučajno nabasao, trči stalno ka tebi da te melee-uje a takođe ispaljuje kao neki rail gun (laser crvene boje) iz sebe… Auuu šta mi je radio neko vreme.

Assaultron. Jesu zahebani. Ili te sprzi laserom iz tri lepe ili ti pridje, zasuce rukave i odvali od batina.

Edit: Svi roboti(stari roboti) su zeznuti. Sentry botovi su uvek sa lobanjom koji god level da sam majku mu. Pa cak i Mr Gutsy me odvaljuju nekad.