Fallout 4

E taj gadov majke mu ga spalim, na kraju sam bežao od njega dok ko za onu stvar nisam izleteo na (ni manje ni više) dva Deathclaw-a! :smiley:

Heheheheh sreli smo se…brz majku mu. Ima i neki ludi vojni robot ko tenk je. Prvo je zelen navuce te kao nije hostile i kad pridjes poludi i krene da ti cestita novu godinu.

Najjace mi je to sto kad razmisljam o igri ne kontam sad cu ovog bosa da odradim ili idem da uradim to i to. Mislim odlucim ja kao da pratim main story,izbacim sav visak iventara u bazi da napravim mesta za novi loot i krenem ka odredjenoj lokaciji da tabanam i onda usput stani ovde,vidi ovo, pazi jezero ajd zaronim kad dole avion i sto cuda u vodi ajd malo tu malo tamo pogledam ja vec 4h igram a nisam ni prisao lokaciji gde je main story.

Cek kad vidis Chameleon Deathclaw. To je onaj meme sweating guy

Kad sam video na loading screenu da postoje Deathclaw, Alpha Deathclaw i Chameleon Deathclaw.

Mene ****** ona Mirelurk Queen, bem li joj jos jedanput sve… I jos na hard-u igram, uvijek mi fali municije, prokletnici me koknu iz 3 pokusaja. Bas sam … “ohrabren” …

Pa koliko imas scrounger perkova? Ja lvl 4 sad, imam sve preko 2000 municije lol. Sem cryo ammo naravno i djuladi.

Ćbg ka’si napucan 40 i koji level pa ti se može, a ja šmrlja prelaze preko mene uzduž i popreko…

Niti jedan. Morat cu, jer ovo pocinje licit na Souls igre, s tim da ovde znao ili ne znao igrat, na**** si. Hihihi

Moj prvi susret je bio u Zamku sa njom i ja sam to odradio tako sto sam minirao taj prilaz odakle dolazi i ubio sam je tako sto kad pridje onom radio tornju bezim od nje- pardon takticki trcim u krug oko radio tornja i bacam granate pod nju. I bitna napomena u meni je bilo vise hemije nego u svim apotekama u Novom Sadu i bio sam u Power Armoru. Inace bio sam i ja ohrabren sa jedno 10-ak pokusaja. Kad sam je ubio nisam mogao da verujem.

E da i kao sto Garrus rece dok nisam uzeo te perkove za municiju plakao sam i nervirao kad promasim.Automatska puca kad ispadne bilo je kao prokletstvo a ne loot ko ce to da nahrani municijom.

Ma vredi i lvl1 scrounger em sto nalazis vise municije em sto nalazis svuda. Po kantama, kupatilima, komodama lol.

Sakrio se iza zidina dvorca i rafalao laganini. Sreca pa sam imao dobar laser rifle, onaj R. Authority. Eh, good times…

Prokleti kod za F3 mi nece nikako, sto sam dobio uz prednarudzbu… Nije da ga nemam na svim konzolama, ali opet! Valja ga igrati i hiljaditi sat.

Kad rece laser rifle, mnogo su dobro uradili efekte kad pucas na mirelurk silovatelje. Samo pognu glavu i odbijaju se laseri o oklop.

I ja imam isti problem somthing is wrong. Dirt 3 sam skinuo to je gold za X360 i ondaj Dungeon Siege 3 je mislim isto gold ali to nece i nece mi Fallout 3.
prijavljuje gresku kad hocu da skinem.

Problem je sto svi kodovi za F3 isticu u februaru… Imam ga na disku, al’ ko ce ga stavljat svaki put u konzolu (no pun intended) :smiley:

Bez da radim derail sa price o igri, sta vam je GOTY, ovo ili Witcher 3?

Witcher 3. Kad bih ocenjivao slazem se sa pc Gamer ocenama gde W3 ima 93 a fallout 4 88. Ili bilo koja 2 broja al da je razlika samo 5 od 100. Tesko je porediti al tih pet manje za fallout po meni zbog lenjosti developera. Dosta starih animacija(ima i novih da se ne lazemo), ocajan engine koji puca preko 60 fps, bagovi(zasto bi se samo Bethesdi oprastali bagovi na launchu? Bas me briga za meme “but it’s a bethesda game bugs are feature”) i dosta sitnica koje me mrzi da nabrajam.

Opet neko ce voleti vise Fallout 4 svet a neko Witcher 3 svet. Fallout 4 mi sad deluje skroz poznato sto je dobro, znaci da recept radi, al osecaj igranja witcher 3 po prvi put je mnogo bolji nego fallout 4 po prvi put. Witcher 3 mi je nova igra na listi igara koje bih voleo da prozivim po prvi put opet(sva 3 mass effecta su tu npr. jer je odlican serijal)

Dva sata koja sam proveo u igri su mi bila odlicna, ali to nije dovoljan uzorak za presudu. Opet se ne mogu oteti utisku da je The Witcher 3 daleko zategnutije iskustvo u koje je ipak ulozeno malo vise ljubavi.

Mislim ima Fallout 4 svojih trenutaka, Glowing Sea je odlican deo mape, trenutak kad Brotherhood od Steel dolazi u Commonwealth(da ne spojlujem kako, mozda nisu svi dotle dosli) je naprosto badass. Dosta stvari su popravili, po stoti put kazem pucanje je neverovatno bolje nego u trojci i NV, kraftovanje je zanimljivo, minecraft gradjenje settlementa je isto zanimljivo mada se ne bakcem sa tim preterano, mozda udarim tgm(god mode) jednog dana i krenem da se zaludjujem sa tim.

Nisam igrao Wichera jos.Pa nisam merodavan. Kad izgustiram Fallout sigurno cu da se prepustim Wicheru. Meni su to dve razlicite stvari F4 ima skroz drugu pricu i atmosferu od W3 .Na jednu stranu Puce i bombe. A na drugu Magija i Macevi. Jedno je sigurno uzivacu u obe igre.

A kakvo je stanje sto se tice oruzja u igri, ima li neki dobar assault rifle sa silencerom ili slicno? :slight_smile: naglasavam dio “sa silencerom”, veliki je to faktor u postapokalipticnim igrama.